Сьогодні, 27 червня, відбулося засідання Виконкому ФФТ. Було розглянуто питання інциденту під час та після поєдинку четвертого туру чемпіонату району з футболу між командами “ЛІТМИР” Присліп та “ДОЛИНА” Либохора. За підсумками поєдинку між командами «ЛІТМИР» (Присліп) – «ДОЛИНА» (Либохора), на підставі поданого протесту представників команди «ДОЛИНА» та пояснень представника команди «ЛІТМИР», згідно Регламенту проведення Чемпіонату та Кубка Турківського району з футболу та Додатку 4 (Дисциплінарні санкції) було прийняте рішення:
1. Арбітра зустрічі Комарницького Василя Андрійовича відсторонити від обслуговування поєдинків футбольних команд району терміном на 1 (один) рік (до 27 червня 2020 року включно). 
• За некваліфіковане суддівство, що призвело до масової бійки після гри.
• За неналежне виконання функцій арбітра до та після поєдинку (незаповнений протокол гри, систематичне порушення даної вимоги Регламенту під час інших поєдинків) 
2. Гравця команди «ДОЛИНА» (Либохора) Ковташа Руслана за свідомі провокативні вислови та дії стосовно гравців та вболівальників команди суперника, що спричинили масову бійку після поєдинку дискваліфікувати на 3 (три) гри.
3. Дискваліфікувати домашній стадіон команди «ЛІТМИР» (Присліп) терміном на 1 (один) рік (до 27 червня 2020 року включно). Представникам команди «ЛІТМИР» до 3-го липня надати ФФТ інформацію про стадіон, на котрому команда буде проводити свої домашні поєдинки чемпіонату. 
4. В разі, якщо на протязі 1 (одного) року (до 27 червня 2020 року включно) відбудеться повторення інциденту за участі представників, гравців, вболівальників команди «ЛІТМИР» (Присліп) – відсторонити команду «ЛІТМИР» (Присліп) від будь-яких районних футбольних змагань під керівництвом ФФТ терміном на 1 (один) рік з моменту повторного інциденту.
5. Результат поєдинку між командами «ЛІТМИР» (Присліп) – «ДОЛИНА» (Либохора) залишити в силі (перемога команди «ДОЛИНА» з рахунком 1-0).

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *