Молодь Прикарпаття зможе реалізовувати власні бізнес проекти за підтримки Tech StartUp School

У Львові підписано угоду про підтримку талановитої молоді Прикарпаття на базі міжнародної школи бізнесу “MBA” при Tech StartUp School у Національному університеті “Львівська політехніка”.
Суть проекту полягає у тому, щоб талановита молодь, а також підприємці, навчалися створенню власного проекту чи розвитку вже існуючого бізнесу. Свої проекти студенти зможуть реалізувати у рідних містах чи селах. Не менш важливим є те, що спонсорство власної справи можна отримати за рахунок англійських та європейських краудфандингових площадок. Програму заплановано розпочати з Турківського, Старосамбірського, Сколівського районів та міста Самбір.

Юрій ДОСКІЧ,
генеральний директор ТДВ “ГАЛ-КАТ”:

“Під егідою успішних європейських викладачів та підприємців з великих бізнес-корпорацій, талановиті й ініціативні люди зможуть створити та розвинути свій власний бізнес. Разом з нашою командою, ставимо цей проект як один з пріоритетних для нашого округу. Незважаючи на те, що навчання у Tech Start Up School є коштовним, найбільш талановиті люди зможуть навчатись абсолютно безкоштовно! Наша команда подбає про пошук та залучення небайдужих інвесторів.
Сподіваюсь, що у Tech Start Up School будуть навчатися не лише студенти, а й учні старших класів, гімназій та коледжів, що зможуть реалізовувати свої ідеї.”

Назарій ПОДОЛЬЧАК,
професор та доктор економічних наук, директор Tech StartUp School Львівської політехніки:
“Ця ідея виникла ще 2 роки тому. І ось, ми успішно її реалізуємо. Обмежень по віку для ініціативних людей немає. У нашій бізнес школі є навіть розробник, котрому більше 80-ти років. Навчатись зможе кожен, хто має власний проект чи ідею. Все залежить від ідеї та бажання людини.
У цій програмі є відбір: абітурієнти проходитимуть тестування, щоб зрозуміти яких навичок та у якій галузі їм бракує. Окрім цього, керівники існуючого бізнесу, що хочуть розвинути своє підприємство, зможуть навчатися.
Програма “MBA”- бізнес школи при Львівській політехніці, передбачає співфінансування меценатом Юрієм ДОСКІЧЕМ: значну частину коштів буде профінансовано, мінімальну плату вноситимуть абітурієнти самотужки – щоб не втрачати мотивацію до навчання. Тому не гайте часу! Менше слів, БІЛЬШЕ ДІЛА!”

За словами організаторів, метою створення освітньої платформи є активізація процесу інновацій та розвиток вітчизняного бізнесу.
Екосистема Tech Start Up School розташована у Львові за адресою вул.Колесси, 2. Окрім навчальних зон, тут будуть лабораторії, місця для відпочинку і харчування, коворкінг, конференц-зали, додаткові приміщення для спілкування.
Для того, щоб потрапити на навчання у школу бізнесу ”MBA”, необхідно зайти на сайт Tech StartUp School Львівської політехніки, http://tsus.me/, пройти за посиланням та заповнити відповідну аплікаційну форму.

ГОЛОС БОЙКІВЩИНИ

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *