Юрій Доскіч: берегову лінію річки Дністер потрібно негайно укріпити

Кандидат по 125 одномандатному виборчому округу Юрій Доскіч,перебуваючи на зустрічі із громадою міста Самбір, зустрівся із працівниками Самбірського управління водного господарства.

«Ми говорили про екологічні проблеми краю, – зазначив Ю. Доскіч. – Зокрема, йшлося про необхідність негайного укріплення берегової лінії річки Дністер, та інших річок регіону, зорема Стрий та Опір. Адже щороку вода підмиває усе більшу частину суші, а через тотальні вирубки лісів, водяні потоки з гір стають реальною загрозою паводків на річках. Власне укріплення берегових ліній убезпечить населення від критичних наслідків», – зазначив він.

Також, кандидат у депутати Ю.Доскіч поспілкувався із працівниками ПрАТ «Самбірський ДЕМЗ». Говорили про комунальні платежі та податки.

«Основна проблема на сьогодні – авансові платежі за енергоносії, в той час, коли продукція перебуває тільки на етапі виробництва! Відповідно, гроші за її продаж іще не надійшли», – сказав кандидат у депутати.
За словами Юрія Доскіча, виходом із ситуації для ПрАТ «Самбірський ДЕМЗ» та інших підприємств регіону може стати створення вільної економічної зони та зменшення податкового навантаження на наступні 3-5 років. «Для збереження достатньої кількості робочих місць у регіоні, нам, безумовно, потрібна державна програма підтримки промисловості регіону», – підсумував Доскіч.

Нагадаємо, днями Доскіч Юрій підписав угоду із Tech StartUp School про навчання молоді з гірської місцевості. Суть проекту полягає у тому, аби молоді та талановиті люди з Турківського, Старосамбірського та Сколівського районів і м.Самбір отримували підтримку у створенні та реалізації бізнес-проектів від Tech StartUp School при Львівській політехніці

https://prpravda.in.ua

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *