Відповідно до статті 22 Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246: 1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста з соціально-правового забезпечення служби у справах дітей районної державної адміністрації на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «В» спеціаліста з соціально-правового забезпечення служби у справах дітей Турківської районної державної адміністрації Львівської області на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку згідно з додатком.3. Головному спеціалісту відділу з опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей районної державної адміністрації Бойко О.І.. оголосити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади на веб-сайті районної державної адміністрації та подати у територіальний орган Нацдержслужби України.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «В»  спеціаліста з соціально-    правового забезпечення    служби  у справах дітей Турківської районної державної адміністрації Львівської області на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

 

Загальні умови
Посадові обов’язки – Веде банк даних дітей, які опинилися в кризовій ситуації.– Бере участь у проведенні профілактичних рейдів « Урок», « Діти вулиці»,                          « Вокзал».

-Проводить роботу з питань профілактики бездоглядності, безпритульності, та правопорушень серед дітей згідно розробленого плану.

– Забезпечує правовий захист прав та інтересів дітей в судах.

– Проводить профілактичну роботу по попередженню правопорушень серед дітей.

– Бере участь при допитах неповнолітніх, які скоїли правопорушення та злочини.

 –Веде банк даних дітей, які схильні до правопорушень.

– Проводить обстеження побутово-матеріальних умов проживання сімей,  діти, яких схильні до правопорушень, самовільно залишають місце проживання.

– Проводить перевірку нічних закладів щодо виявлення дітей, які зловживають спиртними напоями, наркотичними засобами, беруть участь в азартних іграх.

-Проводить статистичну звітність.

– Веде кадрову роботу служби у справах дітей.

– За дорученням представляє службу в інших органах виконавчої влади.

-Бере участь у нарадах, семінарах  структурних підрозділів районної державної адміністрації, засіданнях виконавчих комітетів місцевих рад, сесіях місцевих рад, засіданнях консультативно-дорадчих органів.

– Може ознайомлюватися з матеріалами, у т.ч. інформаційними банками даних, структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування району, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій різних форм власності з питань соціального захисту дітей, а також отримувати від них матеріали, необхідні для підготовки питань для розгляду керівництвом служби у справах дітей районної державної адміністрації.

-Бере участь в різних перевірках відповідно до чинного законодавства, що належать до компетенції служби у справах дітей райдержадміністрації.

 

Умови оплати праці –   посадовий оклад 4405,00 грн.–   надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;

–   надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»).

Інформація       про                            строковість                            чибезстроковість призначення на посаду На умовах строкового трудового договору (на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1) копія паспорта громадянина України;2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, (зі змінами), до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого  посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

6) заповнена особова картка встановленого зразка;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік (подається в порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції» та у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції)

Строк подання документів: до 17.00 год 20 серпня 2019 року

 

Додаткові ( необов’язкові документи) Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби.
Місце, час і дата початку проведення конкурсу о 10 год. 00 хв 4 вересня 2019 року – тестування.,м. Турка, вул. Січових Стрільців, 62. Турківська районна державна адміністрація,  каб. 18

 

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу М    Москаль Вікторія  Володимирівнател: 0326931659, e-mail:turka.rda.kadry@gmail.com
Кваліфікаційні вимоги
1. Освіта  Вища освіта ступеня молодшого бакалавра, бакалавра в галузі знань право ( правознавство) або  соціально-гуманітарного спрямування
2. Досвід роботи досвід роботи  не обов’язковий
3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою.
Вимоги до компетентності
Вимога Компоненти вимоги
Уміння працювати з комп»ютером –   володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача.–   досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office ( Word, Ekcel, Power Point)

–   навички роботи з інфоромаційно-пошуковоми системами в мережі Інтернет.

Командна робота та взаємодія 
1) вміння працювати в команді;2) вміння ефективної координації з іншими.

 Ділові якості –   Оперативнність–   Виваженість

–   Стресостійкість

–   Стратегічне мислення

.

Особистісні компетенції –   відповідальність;–   дисциплінованість;

–   справедливість

–   ініціативність;

–   порядність;

–   чесність;

–   комунікабельність;

–   повага до інших.

–   Постійно підвищувати свій освітній рівень

 

Професійні знання
Вимога Компоненти вимоги
1. Знання законодавства Знання:Конституції України;

Закону України «Про державну службу»;

Закон України  «Про місцеві державні адміністрації»,

Закон України «Про запобігання корупції»,

Закон України «Про звернення громадян»

Закону України «Про доступ до публічної інформації»;

Закону України «Про захист персональних даних»

2. Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ) Знання:Сімейний кодекс України

Цивільний кодекс України

Закон України « Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»

Закон України « Про забезпечення організаційно- правове умов соціального захисту  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батькіського піклування»

Закон України « Про охорону дитинства»

turkaБез категоріїВідповідно до статті 22 Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246: 1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста з соціально-правового забезпечення служби у справах дітей районної державної адміністрації на період перебування основного працівника у...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!