ДБР завершило розслідування щодо трагічної смерті 35-річного Василя Марчишака з Сянок. Його вбив 20-річний солдат-строковик відділення «Сянки» Мостиського прикордонного загону Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

«Згідно висновків судово-психіатричних експертиз встановлено, що підозрюваний страждав хронічним психічним захворюванням, внаслідок чого не міг усвідомлювати та контролювати свої дії», – повідомило ДБР

Додають також, що військовику через це не мали права давати вогнепальну зброю.

Також досудове розслідування встановило, що строковик вистрілив з автомата АКС-74. Опісля наніс жертві кілька ударів прикладом автомата та ногою в голову. Прикордонник від отриманих тяжких поранень помер дорогою до лікарні.

Нагадаємо, трагедія у селі Сянки Турківського району трапилась ще 18 березня. 35-річний Василь Марчишак був начальником зміни Мостиського загону. У нього вистрелив солдат строкової служби, який перебував у прикордонному наряді. Про загиблого у рідному селі відзивалися як про добру та порядну людину. Чоловік за місяць до смерті став батьком.

 
 
Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *