29 серпня, в актовому залі Турківського НВК відбулася традиційна серпнева зустріч освітян Турківського району, яка розпочалася з Гімну України.

Учасники зустрічі поклали квіти до меморіальних дошок загиблих учасників АТО та хвилиною мовчання вшанували пам’ять новітніх Українських героїв.

З початком нового навчального року педагогів привітав заступник  голови райдержадміністрації Юрій Лило, який у своєму виступі побажав вчителям миру, добра, успішної творчої праці для виховання нових поколінь громадян вільної, незалежної і сильної України. «Сьогодні в цьому залі – кращі вчителі району, його педагогічний цвіт. Ті, хто без перебільшення сказати – вкладає в учнів не тільки свої професійні знання, а ще й душу і серце. Адже ви, шановні педагоги, не просто даєте дітям знання, ви навчаєте їх самостійно мислити, шукати відповіді на складні запитання, які щораз ставить наш переломний час. Ви вчите їх бути Особистостями”, – зазначив у своєму виступі Юрій Лило .

Про підсумки 2018/2019 н.р. та основні завдання на новий 2019/2020 н.р. доповіла начальник відділу освіти районної державної адміністрації Оксана Манюх. Після доповіді пройшло обговорення актуальних питань подальшого розвитку освіти Турківщини. На зустрічі було зазначено, що була проведена значна підготовча робота до нового навчального року, відбулися відповідні наради, на яких розглядалися питання підготовки навчальних закладів району до нового навчального року, опалювального сезону, питання харчування та шкільних автобусів, а також обговоренні питання подальшого розвитку освіти в районі. Також у доповіді йшлося про реформу освітньої галузі, було зроблено аналіз досягнень та здобутків кожного шкільного колективу району.

Представники навчальних закладів взяли активну участь в обговоренні доповіді.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *