Минає 5 років з дня загибелі нашого земляка – учасника АТО-Миколи Кльоба

У суботу, 31 серпня, минає 5 років з дня загибелі нашого земляка – учасника АТО- солдата 1-го батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади  Миколи Кльоба. Сьогодні, 30 серпня, в селі Нижня Яблунька вшанувати пам’ять воїна зібрались батьки загиблого воїна, рідні брати, родичі, друзі, сільський голова та працівники сільської ради, а також ветерани АТО та працівники органів виконавчої влади. Було запалено лампадки та покладено квіти на могилу воїна.

З березня 2014-го – солдат, водій БТР 1-ї роти 80-ї окремої аеромобільної бригади. Пройшов бої у найгарячіших точках — Слов’янськ, Миколаївка, Новосвітлівка, брав участь у розблокуванні підрозділів бригади в Луганському аеропорту, тричі горів у БТРі.

Загинув у бою біля аеропорту Луганська: під час маршу підрозділ потрапив в засідку, у БТР, за кермом якого був Микола, поцілила ворожа граната, машина загорілась. Завдяки діям Кльоба тоді вдалось врятувати всіх, хто їхав у БТРі.

Указом Президента України № 511/2016 від 19 листопада 2016 року, «За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Зазначимо, що в серпні місяці 2014 року Турківщина втратила трьох своїх синів. Ми повинні гордитися нашими Героями, які зробили нас сильнішими і довели, що українці – мудрий і вільнолюбивий народ, який знає історію і більше не повторюватиме помилок.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *