У с. Лімна, Львівської області, Турківського району здійснять реконструкцію місцевої лікарської амбулаторії ЗПСМ, що розташована на вул. Центральній, 116.

Відповідний тендер опубліковано на сайті публічних закупівель Prozorro.

Згідно з технічним завданням, до 31 грудня 2020 року, підрядник, який візьметься за виконання, має здійснити перелік загальнобудівельних робіт. Сюди належить підшивання стелі та відповідна вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій і теплоізоляція надпокрову.

Крім цього, до проєкту належить заміна підлоги, ремонт штукатурки внутрішніх стін і облицювання їх керамічними плитами, також встановлення підвісних стель у приміщеннях тощо.

Зазначимо, цілком оновлять систему водопостачання та каналізації — установлять фільтри для очищення води в трубопроводах, а в душі та в умивальниках – передавач для контролю теплої чи холодної води.

Варто зазначити, в технічному завданні вказаний перелік необхідної модернізації електропостачання та освітлення. Зокрема, облаштують світильники аварійної роботи.

Додамо також, здійснять всі заходи щодо забезпечення будівлі системою заходів для користування комп’ютерною мережею, зважаючи на це будуть встановлені  блискозахисти.

Зовні, виокремимо, збудують похилий підйомник для забезпечення комфорту маломобільним групам населення.

Також закуплять і встановлять потрібні прилади стосовно безпечного перебування у лікувальному осередку як працівників, так і пацієнтів, а саме охоронний прилад, 21 стельовий гучномовець, 26 автодимових сповіщень, 18 протипожежників і блок мовленнєвого сповіщення у випадку тривоги.

Варто зазначити, учасники мають можливість подавати тендерні пропозиції до 10 жовтня 2019 року включно, відтак аукціон із визначенням переможця торгів відбудеться наступного дня, 11 жовтня.

Нагадаємо, очікуваною вартістю ремонту лікарської амбулаторії в с. Лімна, Турківського району, визначили суму в понад 5 млн грн.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *