НА ТУРКІВЩИНІ СПОРУДЯТЬ РЕАБІЛІТАЦІЙНО-СПОРТИВНУ ДОРІЖКУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Підприємство “Західний реабілітаційно-спортивний центр” Національного комітету спорту інвалідів України оприлюднило тендер стосовно будівництва реабілітаційно-спортивної легкоатлетичної доріжки для осіб із інвалідністю у с.Яворів, спорудження якої визначили до кінця 2020 року.

Зазначимо, відповідний проєкт опубліковано на сайті публічних закупівель Prozorro.

По вул. Рівних прав і можливостей у с.Яворів Турківського району, де розташований “Західний реабілітаційно-спортивний центр” Нацкомітету інвалідів України очікується оновлення, а саме спорудження легкоатлетичної доріжки до 31 грудня 2021 року.

Так, згідно з технічним завданням підрядник виконає перелік земляних робіт, зокрема очищення території, відповідно розкорчування дерев м’яких порід і розроблення грунту бульдозерами на площі 264 м.кв.

Фінансування здійснюватиметься за кошти держбюджету, а очікуваною вартістю робіт визначили суму в понад 8 млн гривень.

Окрім цього, сюди належить установлення бігової доріжки. Оснащення стосуватиметься безпосередньо  здійснення асфальтобетонного покриття доріжок і тротуарів одношарових із литої асфальтобетонної суміші  тощо.

Також розроблять водовідні канави та труби та гідроізолюють стіни. Зазначається озеленення та установлення дорожньої розмітки.

Додамо, що аукціон із визначення переможця відбудеться 18 жовтня, при цьому компанії, згідні на виконання проєкту, мають змогу подавати пропозиції до 17 жовтня 2019 року включно.

Нагадуємо, у с. Лімна, що на Турківщині, здійснять ремонт місцевої лікарської амбулаторії до кінця 2020 року за 5 млн гривень.

Також у с. Верхнє Гуснє проведуть благоустрій річки, фактично берегоукріплення, аби заподіяти шкідливим діям вод. Переможцем стало ТОВ “Гідробуд-М”, що до кінця поточного року виконає необхідні роботи, договір уклали після  проведення аукціону, 14 серпня 2019 року.

Довідка

Підприємство “Західний реабілітаційно-спортивний центр” Національного комітету спорту інвалідів України діє з 22 травня 2006 року. Є приватною власністю Наталії Петрівни Роди та зосереджує власну діяльність на забезпеченні фізичного комфорту маломобільних груп населення тощо

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *