На розгляд Львівської обласної ради винесли проект нового перспективного плану об’єднаних територіальних громад у Львівській області. Його подав ще у серпні тодішній заступник голови ЛОДА Роман Филипів.

Замість існуючих 20 районів буде сформовано шість. Проте, які саме райони у проекті не зазначається. Раніше на розгляді було два варіанти формування районів:

  1. Червоноградський, Бродівський, Самбірський, Дрогобицький, Львівський та Стрийський;
  2. та інший – де замість Бродівського, утворювався Золочівський район.

У новому перспективному плані зменшено кількість ОТГ з 85 до 67. Так, теперішні районні центри в майбутньому стануть центрами відповідних ОТГ. Також буде утворено Львівську ОТГ, куди увійдуть Винники, Лисиничі, Брюховичі, Рудно та Сокільники. Львівська ОТГ буде найбільшою за населенням та однією з найменших за площею.

turkaБез категоріїНа розгляд Львівської обласної ради винесли проект нового перспективного плану об’єднаних територіальних громад у Львівській області. Його подав ще у серпні тодішній заступник голови ЛОДА Роман Филипів. Замість існуючих 20 районів буде сформовано шість. Проте, які саме райони у проекті не зазначається. Раніше на розгляді було два варіанти формування районів: ...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!