Сьогодні, 13 листопада, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського, за участю заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Тетяни Курус, начальника відділу культури Лілії Яворської, директора районного народного дому, голови Громадської ради Петра Косачевича, головного спеціаліста з питань туризму Руслани Писанчин, активних громадських діячів відбулася нарада з питань розвитку туризму в районі.

Як зазначив на початку наради Микола Яворський, – головною метою цієї наради є демонстрація та збереження культурної спадщини, популяризація маловідомих об’єктів культурної спадщини через високоякісний культурний туризм, діалог, збагачення та обмін досвідом. Туризм та екскурсії – є активними засобами пізнання навколишнього світу, формування кругозору, підвищення рівня знань, естетичних і культурних смаків громадян та гостей району.

Під час  наради були обговорені  питання стану розвитку туризму в районі, перспективи розвитку зеленого туризму, про туристичні маршрути, мінеральні джерела, бази відпочинку, агрооселі, музеї, пам’ятки архітектури та культури, що знаходяться на території району, а також йшлося про  виготовлення інформаційних матеріалів, які б дали змогу залучати туристів. Учасниками наради було запропоновано виготовити карту Турківського району, в якій широко висвітлити  туристично-привабливі місця Турківщини.

За результатами наради прийнято рішення розробити програму по підвищенню поінформованості населення і створення позитивного ставлення до цього виду відпочинку. Насамперед повинні бути задіяні такі види маркетингових комунікацій, як інтерв’ю, прес-конференції,  радіопередачі, що викликають довіру та позитивну реакцію у громадськості.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *