Народний депутат А.Лопушанський повідомив, що в Законі України “Про Державний бюджет 2020”, який було проголосовано вчора, передбачено фінансування на створення проєктно-кошторисної документації будівництва міжнародного пункту пропуску “Лопушанка-Міхновець” у сумі 8,5 млн грн.
Тобто першому пункту пропуску у Турківському райони бути!

Шановні друз!

Спішу поділитися з Вами направду чудовою новиною!
Наша кропітка праця принесла довгоочікуваний результат,
адже в Законі України “Про Державний бюджет 2020”, який було проголосовано вчора, передбачено фінансування на створення проєктно-кошторисної документації будівництва міжнародного пункту пропуску “Лопушанка-Міхновець” у сумі 8,5 млн грн.
Тобто ми можемо із стовідсотковою впевненістю стверджувати, що першому пункту пропуску у Турківському райони бути!
Дуже тішуся, що можу звітувати перед Вами про позитивні результати роботи. Це лише проміжний крок, якого нам вдалося досягти зусиллями нашої команди, небайдужих турківчан, колег нардепів та представників цілої низки українських та польських органів влади.
Хотів би висловити вдячність усім дотичним до цієї першої вагомої перемоги, особливо Max Nefyodov, Юрій Арістов та всім без винятку колегам із Комітету з питань бюджету.
Маю надію, що завдяки підтримці нового Кабінет Міністрів України , Cabinet of Ministers of Ukraine та регіональної влади в особі Markiyan Malskyy “Лопушанка-Міхновець” стане першим історичним пунктом пропуску для спільного контролю побудованим на українській стороні та вже невдовзі, усі охочочі зможуть вільно перетинати українсько-польський кордон на Турківщині.
Працюємо далі!

Щира подяка 🇺🇦 Степан Кубів Ivan Savka Ірина Верещук Ярослав Железняк Taras Batenko Andriy Gerus Володимир Цабаль Mykola Kniazhytsky Oksana Yurynets Андрій Парубій, Олег Синютка
Andrii Deshchytsia Ірина Сухович, Генерал Андрій Кучеренко @Посольство україни
Вячеслав Негода Андрій Рахуба Anatoliy Sachenko Левко Прокіпчук Микола Погиба @Державна прикордонна служба України Polina Li Іван Шпилевський, Оксана Ткачук, Володимир Будзь Ірина Кіра Ігор Свистун Наталія Гошівська Володимир Лозюк Mykola Yavorsky Yuriy Lylo Bogdan Moskal Василь Васильків Victor Halchynskyy Петро Петренко, Микола Кметик, Степан Залуга, Федiр Крись

Dziekuje bardzo 🇲🇨 Andrzej Popko, Eva Leniart, Malgorzata Majka-Onyszkiewic Bogusław Kochanowicz Marek Andruch, Karol Gajdzik

 

Схожий запис

1 коментар

  1. Суки гроші виділіть на будівництво школи в Либохорі а не на кпп ,щоб люди виїжджали на заробітки Лопушанські гниди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *