У Турці триває турнір “Диво-шашки у сніжних Карпатах”.

Грають 25 команд дітей віком до 13 років з України та Молдови – 75 учасників та 14 учасників віком до 20 років в особистому турнірі.

Після зіграних 6 турів з 8 лідирує команда “КПДЮ” – 12 очок (6 перемог), друге – третє місця ділять команди Івано-Франківської ОДЮСШ та Бендери-1, в яких по 9 командних очок. За ними слідують команди “ПОЛТАВСЬКІ ГАЛУШКИ”, Іршава “Вікторія”, “ЯЛИНКА” В.Бичків Закарпаття та Турка “Юність-1” , які мають по 8 очок.
Результати за посиланням: http://turka-duvo-2020.zzz.com.ua/tournament_table_acc_plac…

На першій дошці кращі результати – 11 очок у Катерини Мойсей з Іршави Закарпатської області та Лева Поліщука з Києва, по 10 очок у активі Фіріщака Миколи (“ЯЛИНКА” В.Бичків Закарпаття) та Дунаєвської Вікторії (Київська Гімназія №261).

На другій дошці кращий результат – 12 очок у Лева Порецького з Києва, 10 очок у Конкола Енріке (“ЯЛИНКА” В.Бичків Закарпаття), 9 очок у активі Кононова Георгія (“УДАР” Київ).

На третій дошці, де змагаються виключно дівчата, кращий результат – 12 очок у Ірини Малетич з Турки Львівської області, 11 очок у Дарьї Долапчи з міста Бендери (Молдова), 10 очок у Єжової Валерії (“КПДЮ” Київ).
Результати по дошках за посиланням http://turka-duvo-2020.zzz.com.ua/results_on_boards&6.html
В особистому турнірі серед спортсменів віком до 20 років лідирує Іван Олексюк з Івано-Франківська – 12 очок, 8 очок у Олександра Гриненка з Києва, по 7 очок у Марії Шманенко з Києва, Мартіни Юріни з Іршави, Софії Спориш з Бендер, Руслана Монича з Турки та Марії Лисач з Києва.
13 січня відбудуться два заключні тури, а 14 січня особисті бліц- турніри (3 хв + 2 сек на партію) у вікових категоріях до 8 років, до 10 років, до 13 років та до 20 років…

БОГДАН МОСКАЛЬ

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *