У ТУРКІВСЬКІЙ РДА ПРОЙШЛА НАРАДА З ПИТАНЬ НАДАННЯ ЯКІСНИХ ПОСЛУГ ПАСАЖИРАМ

Організація якісних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема пільгових перевезень перебуває на постійному контролі керівництва району. З цією метою, сьогодні, 21 січня, під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Бабяка за участю начальника відділу економічного розвитку, сільського господарства, інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації Тетяни Курус, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Миколи Гута та директора ПП «Тур Авто» Романа Думича відбулася нарада з питань пасажирських перевезень в районі .

На нараді присутні обговорили питання організації якісних перевезень пасажирів в міжміському та приміському сполученнях, перевезення пільгових категорій громадян, забезпечення перевізниками постійного перевезення пасажирів з безумовним дотриманням безпеки дорожнього руху.

У підсумку учасники наради погодилися на необхідності об’єднання зусиль для вирішення проблемних питань у сфері пасажирських перевезень.

Bookmark the permalink.

2 Comments

  1. Микола

    Одним словом – ні про що…

  2. Перевезення то є добра справа. Люди їздили, їздять і дай Боже будуть їздити завжди. Хтось на ринок за продуктами, хтось у вирішенні своїх справ. Але останнім часом стало помітно різке збільшення кількості людей і автомобілів. Часом важко проїхати на прилеглу до головної вулиці дорогу. Колись в інших населених пунктах району у визначені дні проводилася торгівля продуктами, одягом, господарськими товарами (так звані виїзні базари). І люди так само могли придбати собі, те що їм було б потрібно. То чому б не відновити стару добру традицію. (Думка: А можу люди чогось бояться, що так масово збираються разом).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *