tortПро більшість із наших партнерів відомо зі сторінок фейсбуку, про деяких з них були і телевізійні сюжети. Тому сьогодні дозвольте розповісти про наших друзів із Бельгії — організацію «Об’єднання Українок в Бельгії» Про цю організацію мало, хто знає, але вона варта того, щоб про неє, про її членів знали в Україні.

myvsiОрганізація «Об’єднання Українок в Бельгії» нараховує близько 40 жінок, має філії в Антверпені, Генку, Льєжі та інших містах краіни. Жінки допомагають Україні з перших днів об’єднання. За мирних часів то були соціальні та культурні проекти. Але в цей нелегкий для нашої країни час пріоритети змінилися.
Як збирали допомогу, спочатку для Майдану, а зараз для військових, розповіла голова ОУБ Наталія Осташ:
«Ми збирали гроші на допомогу Україні за допомогою продажу шоколаду. 1 мішечок собівартістю близько 1 Євро ми продавали за 5 Євро. З зібраних таким чином грошей ми вже відправили в Україну на різні цілі 3.120 Євро (в тому числі 1.000 євро для лікарні міста Ізюм). Ідея з продажем шоколаду була подана Галиною Билиною, нашою попередньою Головою.»
Окрім продажу шоколаду, ще за часів Майдану, жінки влаштовують благодійні вечері. Збираються разом дівчата з Одеси, Луганська, Закарпаття, Івано-Франківська, з Львівщини. На фото — торт з українськими прапорами, який зробила молода жінка з Дніпропетровська. Я щаслива, що не тільки галичани люблять Україну, а всі українці без винятку, незалежно від місця народження.
Останніми днями Наталія передала 1 250 євро (близько 450 євро з них було виручено з продажу браслетів і футболок з українською символікою), решта були зібрані українцями з Бельгії, знайомими та друзями Наталії для закупівлі найнеобхіднішого: прилади нічного бачення для потреб 95 ОМБТР.
Про потреби бійців піклується Ігор Пащєнко та ініціативна група П’ятихатки.
Так, всіх нас об’єднало єдине: жага бачити Україну вільною, незламна віра в перемогу. І для багатьох із нас це не просто красиві слова, а дії та власні щоденні перемоги над власним відчуттям безсилля.
Слава Україні!

turkaБез категоріїПро більшість із наших партнерів відомо зі сторінок фейсбуку, про деяких з них були і телевізійні сюжети. Тому сьогодні дозвольте розповісти про наших друзів із Бельгії — організацію «Об’єднання Українок в Бельгії» Про цю організацію мало, хто знає, але вона варта того, щоб про неє, про її членів знали...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!