Залежність наших територій від окремих платників. До вашої уваги аналіз залежності територій Львівщини від окремих платників в частині надходжень до місцевого бюджету податку на доходи фізичних осіб у 2019 році. Слід зазначити, що для багатьох наших територій така залежність доволі висока.
👉Більш як на 25 % стосовно надходжень ПДФО м.Борислав залежить від НГВУ „Бориславнафтогаз”, м.Моршин – від ПрАТ „Завод мінеральних вод „Оскар”, м.Новий Розділ – від ТзОВ „ОДВ-Електрик”, Кам’янка-Бузький р-н – від ПАТ „ДТЕК Західенерго”, Перемишлянський р-н – від ДП „ЛПП Україна”, Стрийський р-н – від ТзОВ „Леоні”, Дрогобицький, Мостиський і Турківський р-ни – від відділів освіти райдержадміністрацій.
👉Залежність від одного-двох платників наших об’єднаних громад ще вища. Частка надходжень ПДФО від найбільшого платника не перевищує 25 % лише в Тростянецькій, Ходорівській, Мостиській, Давидівській, Розвадівській, Солонківській, Кам’янка-Бузькій, Бібрській, Зимноводівській, Лопатинській і Радехівській ОТГ.
👉😀Найбільшим платником податку є сама місцева рада у Бісковицькій, Грабовецькій, Дублянській, Чукв’янській, Підберізцівській, Щирецькій, Рудківській, Воютицькій, Бабинській, Вільшаницькій, Воле-Баранецькій, Луківській ОТГ. Причому, в чотирьох останніх частка податку від місцевої ради перевищує 50 відсотків!

ДЕПАРТАМЕНТ  ФІНАНСІВ  ЛЬВІВСЬКОЇ  ОДА

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *