В період, коли весь світ потерпає від страшної недуги, надзвичайно важливо піклуватися про тих, хто в перших рядах боротиметься проти пандемії COVID-19.

Так, сьогодні, 30 березня, голова районної ради  Володимир  Лозюк провів збори трудового колективу районної ради, де окрім обговорення поточних питань діяльності ради в період карантину, було прийнято рішення про перечислення коштів  працівників Турківської районної ради у  сумі 12 000,00 грн на рахунок КНП « Турківська центральна районна лікарня», для забезпечення першочергових потреб лікарів, необхідних для боротьби з поширенням COVID-19 у районі.

Також, Володимир  Омелянович закликав всі комунальні підприємства  та  бюджетні  установи Турківського  району долучитися до даної ініціативи.

turkaБез категоріїВ період, коли весь світ потерпає від страшної недуги, надзвичайно важливо піклуватися про тих, хто в перших рядах боротиметься проти пандемії COVID-19. Так, сьогодні, 30 березня, голова районної ради  Володимир  Лозюк провів збори трудового колективу районної ради, де окрім обговорення поточних питань діяльності ради в період карантину, було прийнято рішення про...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!