У Міжнародному пункті пропуску “БОБЕРКА – СМОЛЬНИК»  ТА  “ЛОПУШАНКА – МІХНЬОВЕЦЬ” відкрили оновлені митні пункти пропуску, які, як запевняють українські та польські митники, відповідає сучасним європейським нормам.

Начальник Львівської митниці зазначив, що два  переходи у  Турківському районі– це єдині митні пропуски міжнародного значення, які щодня перетинають близько 55 тис. громадян – мешканці прикордоння обох держав, учасники малого прикордонного руху.

Люди висловили сподівання, що це поліпшить умови перетину кордону, оскільки раніше доводилося простоювати у чергах 1,5-2 год. Більшість із них – це жінки, для яких перетинати кордон вже стало звичною роботою. Практично кожен несе цигарки та горілку на продаж, а повертається в Україну з торбами продуктів та промисловими товарами.

 
 

 

 

 

turkaБез категоріїУ Міжнародному пункті пропуску 'БОБЕРКА - СМОЛЬНИК»  ТА  'ЛОПУШАНКА - МІХНЬОВЕЦЬ' відкрили оновлені митні пункти пропуску, які, як запевняють українські та польські митники, відповідає сучасним європейським нормам. Начальник Львівської митниці зазначив, що два  переходи у  Турківському районі– це єдині митні пропуски міжнародного значення, які щодня перетинають близько 55 тис. громадян...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!