Турківський район перерахував 214 тис грн  Рудківській  міській  раді для лікуваннях хворих на  короновірус у Рудківській лікарні. Турківська районна  рада на  позачерговому засіданні 02 квітня прийняла рішення про затвердження розпорядження  голови  РДА “Про  надання субвенції  Рудківській  міській  раді  на суму 214 тис  грн”

Як повідомиа  голова  Самбірської районнної  ради Віталій Кімак, КП «Рудківська лікарня» визначена однією з 10 медичних установ у Львівській області, які прийматимуть пацієнтів з захворюванням на COVID -19 . Лікарня у Рудках визначена резервною і опорною для пацієнтів з територій Самбірського, Старосамбірського, Турківського районів та міста Самбора. Львівська обласна державна адміністрація ще в середині березня рекомендувала місцевим бюджетам районів, міст та ОТГ виділити кошти на лікарні у створених округах для того, щоб створити належні умови для медиків і пацієнтів, здійснити ремонт приміщень, придбати необхідне обладнання, засоби захисту та медикаменти. Однак багато хто і досі затягує ухвалення важливого рішення. Робіть висновки самі.

Станом на 2 квітня до Рудківської ОТГ надійшло
1️⃣ 6️⃣1️⃣7️⃣ 5️⃣0️⃣0️⃣грн., з них:

Самбірський район – 1️⃣ 2️⃣9️⃣2️⃣ 9️⃣0️⃣0️⃣ грн..
В тому числі:
👉Луківська ОТГ – 20 тис.грн;
👉Новокалинівська ОТГ – 100 тис.грн
👉Воютицька ОТГ – 200 тис.грн
👉Вільшаницька ОТГ – 50 тис.грн
👉Бісковицька ОТГ – 50 тис.грн.
👉Дублянська ОТГ – 100 тис.грн.
👉Чуквянська ОТГ – 90 тис.грн.
👉Бабинська ОТГ – 0 грн.
👉Волебаранецька ОТГ – 200 тис.грн.
👉Новосілки-Гостиннівська с/р – 46,5 тис.грн.
👉Михайлевицька с/р – 86,4 тис.грн.
👉Ралівська с/р – 150 тис.грн.
👉Районний бюджет – 200 тис.грн.

Турківський район – 2️⃣1️⃣4️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣грн.

Старосамбірський район – 1️⃣1️⃣0️⃣ 6️⃣0️⃣0️⃣грн.
В тому числі:
👉Нижанковицьке ОТГ – 20,6 тис.грн.
👉Міженецька ОТГ – 0 грн.
👉Новоміська ОТГ – 30 тис.грн.
👉Місто Старий Самбір –0.грн.
👉Районний бюджет – 60 тис.грн.;

Місто Самбір – 0️⃣ грн.

turkaБез категоріїТурківський район перерахував 214 тис грн  Рудківській  міській  раді для лікуваннях хворих на  короновірус у Рудківській лікарні. Турківська районна  рада на  позачерговому засіданні 02 квітня прийняла рішення про затвердження розпорядження  голови  РДА 'Про  надання субвенції  Рудківській  міській  раді  на суму 214 тис  грн' Як повідомиа  голова  Самбірської районнної  ради Віталій...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!