Cтаном на 15.05.2020 року у Львівській області лабораторно підтверджені 942 випадки захворювання на COVID-19, серед них перший випадок у Турківському районі.

Про це інформує Твоя Турківщина, посилаючись на дані ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» та Центру громадського здоров’я.

Зокрема за останню добу, 14 травня, згідно з інформацією Львівської обласної державної адміністрації, серед мешканців Турківщини підтверджено перший позитивний результат аналізів методом ПЛР. Короновірусну інфекцію виявили у жителя села Сянки.

Зазначимо, що повідомляти прізвища чи інші приватні дані пацієнтів не можна, оскільки для цього потрібна особиста згода самої людини, згідно Закону України “Про захист персональних даних”.


Загалом у Львівській області випадки реєструвалися в 942 осіб.
З них одужали 180 осіб (19,1%), летальних випадків – 24 (2,5%).
На даний момент хворіє у Львівській області ще 738 осіб.


Дану інформацію публікуємо з метою адекватного сприйняття та відповідного реагування. Ніхто не залякує, не прибільшує і не применшує загрози від коронавірусу. Проте якщо світ визнав захворювання пандемією, то мешканці Турківщини повинні бути належно поінформовані про стан справ у своєму районі.

Зберігайте спокій, дотримуйтесь правил карантину та будьте здорові!

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *