350 кілометрів доріг в районі – це дороги місцевого та державного (територіального) значення. Державна (територіальна) дорога у нас залишилась одна – це дорога Львів-Ужгород, протяжність якої 37 кілометрів у нашому районі. Дорогу цю обслуговує і ремонтує Служба автомобільних доріг у Львівській області. Дорога відремонтована та в ідеальному стані. Дороги місцевого значення, яких в районі відповідно 312 кілометрів, починаючи з 2018 року передані на баланс Львівської обласної державної адміністрації. Відповідно ремонтом та обслуговуванням даних доріг займається департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації. За останні 5 років дуже багато зроблено.Відновлено головні дорожні артериї Львів -Ужгород та Бориня -Мохнате. Хочу подякувати районній владі за сприяння у всіх починаннях.

У 2020 році на Турківщині заплановано відремонтувати найболючіші кілометри місцевих доріг. На потреби району потрібно 1,6 млрд грн, а це більше 300 км дорожнього покриття.Найкритичніший стан на головних артиреях району, дороги життя на ділянках Турка – Лопушанка,Турка-Ільник, Бориня- Боберка.

Понад 40 млн грн виділено з Державного дорожнього фонду на дорогу Турка – Східниця,зроблено 5 км дороги в селі Ісаї та ще є надія на додаткові 60 млн грн,щоб продовжити у с Ясениця. 2 млн грн виділено з обласного бюджету на дорогу Турка -Лопушанка при необхідних 300 млн. У 2020 році буде виготовлено ПКД на капітальний ремонт з Турки до Лопушанки. З 2021 року можемо залучати кошти ДДФ та розпочати ремонт цієї дороги.

Буде зроблено дороги у м Турка за кошти обласного бюджету. На 2020 рік виділено кошти на турківські дороги,міська рада повинна надати співфінансування урозмірі 30 відсотків від загальної суми.
Подаємо переліки доріг, які ремонтуватимуть в м Турка у 2020 році:

ремонт комунальної дороги по вул. Січових Стрільців в м.Турка – 1 млн грн від старої лікарні до залізничного моста;

Поточний ремонт комунальної дороги по вул. І Герича в м.Турка – 300 тис. грн;

Поточний ремонт комунальної дороги по вул. Зарічна в м.Турка – 250 тис. грн.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *