ФК “ПРОГРЕС” Н.Яблунька переможець Кубка Героїв АТО імені Кльоба Миколи та Гунзи Василя.
У Н.Яблунці 23 серпня 2020 року відбувся 4-й щорічний футбольний турнір Кубок Героїв АТО, присвячений пам’яті Василя Гунзи та Миколи Кльоба. Даний турнір відбувся за підтримки депутата Львівської обласної ради Дзюдзя Михайла Семеновича.
Участь в турнірі взяли чотири команди: Бітля, Нижнє, Н.Висоцьке та Н.Яблунька.
Всі чотири команди які прибули на гру зібрались на полі – їх привітав Голова Нижньояблунської сільської ради Хорт Василь Дмитрович та побажав командам успіху в турнірі. Пізніше до слова було запрошено депутата Львівської обласної ради Дзюдзя Михайла Семеновича який зазначив що проводячи такі змагання, ми вшановуємо пам’ять Героїв, які віддали свої життя за світле майбутнє України. Після цього всі чотири команди, разом з місцевими жителями, виконали Гімн України, а капітани команд підняли державний прапор України, адже футбольний турнір співпав з Днем Державного Прапора України.
Після привітань, депутат Львівської обласної ради Дзюдзь Михайло Семенович, депутат Турківської районної ради Хорт Михайло Дмитрович, голова Нижньояблунської сільської ради Хорт Василь Дмитрович разом з батьками наших Героїв вирушили до Нижньояблунської НВК для відкриття та освячення меморіальної дошки. А представники команд провели жеребкування, де згідно жеребу пари півфінальних матчів склали Н.Яблунька – Н.Висоцьке та Бітля – Нижнє.
Першими на поле вийшли футболісти Н.Яблуньки та Н.Висоцька. Долю матчу вирішив один влучний удар Гудій Ігора на прикінці матчу 1-0.
Після першого поєдинку, на поле вийшли команди Бітлі та Нижнього. Матч видався досить легкий для бітлян, які святкували перемогу 4-0.
За третє місце Н.Висоцьке перемогло молоду команду з Нижнього 4-2.
У фіналі зустрілись команди Н.Яблунька та Бітлі. Голи Сеніва Василя та Данило Олега дозволили святкувати нижньяблунцям перемогу у матчі з рахунком 2-1.
Кращий воротар турніру було визнано – Дудка Роман (ФК “Прогрес” Н.Яблунька), кращий гравець – Заяць Юрій (ФК “Прогрес” Н.Яблунька), кращий бомбардир – Славітич Назарій (ФК “Нижнє Висоцьке). Вони отримали пам’ятні статуетки. Команди що посіли I, II, III місце нагороджені кубком, грамотою та медалями. Всі команди були нагороджені грошовими винагородами та футбольними м’ячами.
Від імені всієї нашої команди хочу скласти подяку Дзюдзю Михайлу Семеновичу, Хорту Василю Дмитровичу, Лилу Юрію Дмитровичу, Пукшину Віталію Геляровичу які допомогли в організації турніру.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Ігор Гудій

Схожий запис

1 коментар

  1. Вітання переможцям. Потрохи великий футбол повертається до нашого району. А тепер трохи про інше, вибачте. Вчора відбулося засідала Верховної Ради України. Прийняли закон про підвищення розміру мінімальної заробітної плати. То є добре, але безробітних у нашому районі від того не зменшиться. Хотів їх запізненням написати на урядову гарячу лінію свої міркування, так не можна зайти на урядовий сайт, мобільний трафік перегружений. Хоча післявчора якимось дивом у інтернет можна було легко зайти вже після 9 години вечора. Чудо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *