10422496_1016187891731877_3359633995378741968_nБудівництво Старосамбірської Вітроелектростанції (ВЕС-1) в м. Старий Самбір підприємством ТзОВ “Еко – Оптіма” (м. Львів, вул. Січових Стрільців, 12/9).

Проект реалізується за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку (вартість проекту складає 21,0 млн. євро). Виконано перший етап проекту, сума інвестицій склала 12,0 млн. євро. Потужність першої черги становить приблизно 14 МВт (район в середньому споживає 10 -12 МВт). Зроблено фундаментні стойки, на фундамент використано  близько 60 тонн арматури та 800 м3 бетону. Завозиться обладнання, висота вітряка приблизно 110 м, довжина лопасті  54 м., швидкість обертання 6-8 обертів за  хвилину. Другу чергу вітростанції заплановано здати в експлуатацію до кінця 2014 року, сума інвестицій складе 9,0 млн. євро.

– Будівництво на території Ріп’янської сільської ради Старосамбірського району вітрової електростанції підприємством  ТОВ “Смеречанська ВЕС”.

Орієнтовна вартість будівництва 50,0 млн. євро. На даний час проводяться  проектно – вишукувальні роботи , укладені договори оренди земельних ділянок.У 2014 році підприємством профінансовано ремонт дороги між с. Смерічка та  с. Ріп»яно на суму 170,0 тис. грн. Орієнтований термін будівництва ВЕС запланований на ІІ квартал 2015 року.

– Будівництво Старосамбірської ВЕС-2 ТзОВ “Карпатський вітер”” (м. Львів).  на території Стрільбицької сільської ради.

Внесені зміни в проект роздержавлення і приватизації земель. Готується технічна документація по відведенню земельних ділянок для надання в оренду ТзОВ «Карпатський вітер» для реалізації проекту.

Схожий запис

6 коментар

  1. Старосамбірчани не зберегли своє місто. Тепер приречені на вимирання через шкідливу дію інфразвуку

  2. А турківчани зберегли, і скоро вимруть від голоду,безгрошівя,і свого дибілізму. Ще трохи і район припинить своє існування.

  3. Старосамбірчани скоріше вимруть. Вітряки Ахметова, для району ніякої користі. Тільки що неврожайність для городів (повтікають бджоли та комашки). А ще рак та психічні хвороби через інфразвук. Йдем до цивілізації з тупими цегеньками-вітряками. Чомусь в цивілізованій Європі вітряки далеко в морі, на пустирях. А в нас такої значної потужносі і 500м. від хат. Інакше як ГЕНОЦИДОМ для міста їх не назву. І стадо бездумних баранів. Невже ті дупутатки думають що за той мізер, що їм кинули за “правильне” рішення зможуть вивести свої сім’ї із зони екологічного лиха, яким став Старий Самбір?

  4. Давайте, ще запропонуємо, щоб сланцевий газ добували в центрі Старого Самбора. Також потрібно для енергетичної безпеки держави. Що дуже шкідливий процес – що ж владі все одно, а прості містяни й так приречені. Не вірите – пошукайте в Інтернеті НАУКОВІ статті, а не ті, які пишуть олігархи і виробники вітряків, мовляв, яка безпечна вітрова енергія.

  5. Дикарів в Європу не візьмуть

  6. А з Вас, пане Андрію, ЄВРОПЕЙСЬКІСТЬ аж пре! Говорити про питання, в якому Ви не свідомі. Кричати СЛАВА ВІТРЯКАМ, бо так кажуть говорити! Якщо хтось не з Вами – значить дикар. Ви,пане, сам найбільший ДИКАР!!! Чому не взяти пошук в Інтернеті,”інфразвук, вітряки, шкідливість” і прочитати інформацію (наукову, написану науковцями, а не рекламну під заказ). Напр. http://bukvar.su/fizika/63193-Infrazvuk.html. І все стане на свої місця. Я маю вищу технічну освіту і знаю, що то таке. Моя хата на 700м від вітряка. І коли цілу ніч гудить вітряк, ніби літак летить над головою, ви б знали що таке. І коли 8-річна дитина постійно жаліється на біль голови (чого раніше не було), та і сусідські діти також. Тоді б ви ще не так кричали за дикарство! Йдіть в Європу, пане НЕДИКАР!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *