загруженное-10В неділю, 25 січня у спортивному залі Турківського НВК за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Багана відбулися поєдинки першого ігрового дня чемпіонату Турківського району з міні-футболу.

Результати матчів:

Присліп 11-2 Ластівка

Присліп: Боцко М., Коренєв І., Семець І., Семець Ю., Бренько І., Бузуляк Ю.

Ластівка: Нагірнич В., Керелюс Ю., Маличкович В., Германчак Ю., Кушнір В.

Голи: Бузуляк Ю. (3), Ляхович М. (2), Бренько І. (4), Бренько Р. (2) – Нагірнич В. (2)
Н.Висоцьке 10-6 Вовче

Н.Висоцьке: Михайлечко В., Блистів М., Дяків Р., Негір В., Іжик В.

Вовче: Мотиль М., Касенич В., Дубіль Я., Вовчанський М.

Голи: Дяків Р. (4), Блистів М. (4), Іжик В. (1), Негір В. (1) – Вовчанський М. (5), Касенич В. (1)
Турка 9-4 Явора

Турка: Кузьмак Р., Федько М., Шалабавка М., Бабич О., Ільницький М., Ільницький О.

Явора: Матляк М., Швець М., Ковач І., Сокирко В., Тимошадченко, Юсипович Я., Старушкевич В.

Голи: Бабич О. (4), Федько М. (2), Ільницький О. (1), Ільницький М. (2) – Ковач І. (3), Сокирко В. (1)

Бориня 13-4 Ластівка

Бориня: Іванік Б., Волобуєв В., Рик С., Антонов Ю.

Ластівка: Нагірнич В., Керелюс Ю., Маличкович В., Германчак Ю., Кушнір В.

Голи: Волобуєв В. (3), Рик С. (6), Антонов Ю. (4), – Кушнір В. (1), Маличкович В. (1), Нагірнич В. (1), Германчак Ю. (1)

 

Явора 10-3 Вовче

Явора: Матляк М., Швець М., Ковач І., Сокирко В., Тимошадченко, Юсипович Я., Старушкевич В.

Вовче: Мотиль М., Касенич В., Дубіль Я., Вовчанський М.

Голи: Ковач І. (3), Сокирко В. (4), Юсипович Я. (2), Вовчанський М. (а/г) – Касенич В. (3)

Присліп 8-2 В.Яблунька

Присліп: Боцко М., Коренєв І., Семець І., Семець Ю., Бренько І., Бузуляк Ю.

В.Яблунька: Кріль М., Кльоб І., Шукост К., Германович М.

Голи: Бренько І. (1), Бузуляк Ю. (3), Ляхович М. (4) – Германович М. (1), Шукост К. (1)

Н.Висоцьке 7-6 Ластівка

Н.Висоцьке: Михайлечко В., Блистів М., Дяків Р., Негір В., Іжик В.

Ластівка: Нагірнич В., Керелюс Ю., Маличкович В., Германчак Ю., Кушнір В.

Голи: Дяків Р. (3), Михайлечко В. (1), Негір В. (2), Блистів М. (1) – Нагірнич В. (4), Маличкович В. (1), Германчак Ю. (1)

Турка 5-0 Вовче (т.п.)

Бориня 5-8 В.Яблунька

Бориня: Іванік Б., Волобуєв В., Рик С., Антонов Ю.

В.Яблунька: Кріль М., Кльоб І., Шукост К., Германович М.

Голи: Рик С. (2), Волобуєв В. (2), Антонов Ю. (1) – Германович М. (3), Шукост К. (2), Кльоб І. (3)

Присліп 10-5 Явора

Присліп: Боцко М., Бренько Р., Семець І., Семець Ю., Бренько І., Бузуляк Ю.

Явора: Матляк М., Швець М., Ковач І., Сокирко В., Тимошадченко, Юсипович Я., Старушкевич В.

Голи: Ляхович М. (4), Бренько І. (4), Бузуляк Ю. (1), Бренько Р. (1) – Швець М. (1), Старушкевич В. (3), Юсипович Я. (1)

 

Турнірна таблиця після першого ігрового дня:
Команда           І    В Н П Р М              О
Присліп           3     3 0 0 29-9              9
Турка                2     2 0 0 14-4               6
Н.Висоцьке    2     2 0 0 17-12              6
В.Яблунька    2     1 0 1 10-13               3
Бориня           2      1 0 1 18-12               3
Явора              3      1 0 2 19-22              3
Ластівка         3      0 0 3 12-31              0
Вовче              3      0 0 3 9-25                0

 

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *