CIMG2375Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги і розуміння від своїх співгромадян, у тому числі і від дітей та молоді.У складний для нашої країни час у Завадівському НВК проведено ряд заходів щодо вдосконалення роботи з патріотичного виховання учнів та сприяння зростанню підростаючого покоління справжніми патріотами своєї держави. Одним із підтверджень небайдужості юного покоління до долі своєї Батьківщини є участь в акціях і заходах, що проводяться з метою моральної та матеріальної підтримки української армії. У навчальному закладі учні разом із вчителями та батьками організували 4 березня 2015 року благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО.

Діти разом з батьками готували страви, випічку, щоб продати їх на ярмарку.

«Усі ми зараз переживаємо за побратимів, наших земляків, які воюють на Сході і прагнемо їм допомогти, тож вирішили зібрати кошти бійцям, які перебувають у зоні АТО. Спекти торт чи кекси, або просто прийти і скуштувати їх, і таким чином допомогти військовим – це приємно і корисно».

Ярмаркувала вся школа: від дітей – п’ятиліток і до найстарших – учнів 9 класу. Дитячу працю оцінили і самі учні, і вчителі, і батьки та гості свята.

Після закінчення ярмарки було підраховано кошти. Школярі зібрали 2477 грн. Як і було заплановано, зароблені кошти учні передадуть для потреб наших захисників – воїнів АТО.

Країна починається з кожного, допомога нашим солдатам – гідний приклад, достойний поваги та наслідування. Не будьте байдужими та допомагайте нашим солдатам, адже наше майбутнє в наших руках.

http://turka-rda.gov.ua

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *