publ-111Найбільшим недоліком діяльності Турківської міської ради стала відсутність інформації про структуру міської ради, біографічні дані керівництва, звіт депутатів за свою депутатську діяльність протягом 2010-15 рр., графік прийому громадян.

Відсутнє розміщення  розпоряджень міського голови на офіційній веб-сторінці ради. Передусім йдеться про публікацію усіх розпоряджень разом із додатками, та їхню послідовну та хронологічну нумерацію, яка відсутня досі.

Також відсутні повні біографічні дані депутатів Турківської міської ради, інформація про закріплення депутатів за своїм округом, інформація про майновий стан та контакти обранців. Щодо проектів рішень та рішень  міської ради, то вони публікуються у на сайті  міської ради, але деякі останні рішення є відсутніми.

Що ж стосується висвітлення діяльності виконавчого комітету, то загалом такі рішення відсутні.

На жаль, ресурс ради в мережі Інтернет не використовується максимально продуктивно – там не оприлюднюються години прийому керівників відділів,відсутня інформація про склад виконкому тощо. Практика звітування виконавчих органів міськради також не налагоджена.

Закон про доступ до публічної інформації зобов’язує міську раду опубліковувати всі рішення в п’ятиденний термін після їх прийняття сесією.

Порушенням закону про доступ до публічної інформації приводить до порушення прав кожного мешканця міста.

 

 

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *