завантаженняМи вже знаємо – тільки РАЗОМ можна здолати ворога. Давайте зробимо все, щоб наші бійці знали й відчували нашу підтримку та єдність.
Саме патріотизм і єдність українського народу зможе допомогти відновити сильну армію України, а не розбрат і чвари. Адже сьогодні, кожен з нас, нема ні кращих ні гірших, вносить свою частку в незалежність рідної країни, але ми відчули себе повноцінними громадянами України – небайдужими, сміливими, щирими, ми усвідомили ціну й цінність СВОБОДИ й СОЛІДАРНОСТІ.
Нечуваний дух щедрості, патріотизму та єдності демонструють мешканці сіл Турківщини. Греко- католицька громада міста Турка зібрала в церкві понад півтонни продуктів харчування для військових, які будуть відправлені добровольцям АТО. Ініціатором збору допомоги виступив місцевий парох о. Тарас Більо. Це вже не перша така акція.
Слід віддати належне сільським громадам Турківщини, які самостійно збирають кошти, проводжають своїх односельців усією громадою боронити рідну країну. Дай, Боже, їм повернутися живими!
За розуміння та підтримку хочемо подякувати підприємцям міста і району. Нещодавно у підприємця Володимира Зубрицького через магазин в місті було зібрано три ящики продуктів (овочеві та м’ясні закрутки, крупи, макарони, солодощі тощо), а підприємець Михайло Кріль дав 500 гривень.
Працівники апарату Турківської РДА зібрали 1300 гривень.
Четвертого березня відправлено понад дві з половиною тонни картоплі, зібраної громадами Завадівської та Вовченської сільських рад для батальйону «Донбас». Транспортом забезпечив В.Биїк.
Протягом цього тижня було надано допомогу чотирьом учасникам бойових дій з нашого району, закупивши їм необхідні речі на загальну суму 4 735 гривень. 13000 гривень було виділено на організацію поховання нашого Героя, жителя с.Карпатське Михайла Іваничка.
Також відправлено по «Новій почті», для наших шести бійців – земляків чотири ящики продуктів харчування, дощовики, резинові чоботи, берци на загальну суму 2 130 грн.
ДАГГ «Галсільліс» надав учасникам АТО ЗІЛ-131, а нами було надано 7 000 гривень для закупівлі скатів для цієї машини. Доставку забезпечує Турківський РВК.
Бажаємо й надалі бути патріотичними, благородними, щедрими людьми. Усіх, хто хоче підтримати Українську армію чи допомогти волонтерською роботою , просимо звертатися за адресою: м. Турка, вул. С.Стрільців, 62, перший поверх районної ради.

Волонтерський рух Турківщини при Турківській районній раді.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *