11081057_873944069334673_5532127491286340945_nФОРУМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗБЕРЕ У ЛЬВОВІ КРАЩИХ МІЖНАРОДНИХ ЕКСПЕРТІВ
Львівська область
Категорія Місцеве самоврядування
26-27 березня у Львові відбуватиметься ІІІ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, який організовує Інститут міста за ініціативи Львівської міської ради. У заході візьмуть участь визнані міжнародні експерти у сфері розвитку міст та муніципальної політики.

Зокрема, експертну підтримку Форуму забезпечують Програма Ради Європи “Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування”, Німецьке товариство міжнародного співробітництва  ГмбХ , Фонд Східна Європа, Програма USAID “РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво”, Програма ООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду”, шведсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні”, проект “Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні”, Інституту громадянського суспільства за підтримки представництва ЄС та Асоціація міст України.

Серед запрошених експертів виступлять:
Доктор Олівер Вайгель – голова відділу міської політики Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини. Відповідальний за Національну політику Німеччини у сфері розвитку міста та міжнародної співпраці. Очолював Відділ планування міської політики м. Ляйпціг. За освітою географ.
Тарас Журавель – заступник керівника проекту “Реформа управління на сході України”, що сприяє органам місцевого самоврядування та державним інституціям застосовувати інструменти та процедури для більш ефективного та стабільного надання муніципальних послуг. Має значний досвід роботи у проектах технічної допомоги спрямованих на питання реформи місцевого самоврядування та децентралізації в Україні. За освітою економіст.

Сергій Марченко,  – радник міністра фінансів України з питань співпраці з Товариством міжнародного співробітництва та Департаментом міжнародного розвитку Великої Британії. Займається консультуванням та підтримкою впровадження реформ управління державними фінансами. Працював у секретаріаті Верховної Ради та був заступником міністра фінансів України. За освітою економіст.

У тематичних панельних дискусіях візьмуть участь мери міст, українські та іноземні експерти у сфері місцевого самоврядування, представники муніципалітетів та органів виконавчої влади, представники міжнародних донорських організацій та дипломатичного корпусу, громадських організацій та аналітичних центрів, а також представники центральних органів влади.

Цьогоріч темами панельних дискусій стануть:
1)Реформування місцевого самоврядування та децентралізація
2)Податкова реформа та бюджетна децентралізація в Україні
3)Муніципальна консолідація в Україні та інших Європейських державах
4)Реформа виборчого законодавства про місцеві вибори в Україні
5)Місцевий розвиток в контексті муніципальної консолідації
6)АТО: нові завдання для соціальної політики муніципалітетів
7)Безпека міст: реформа міліції та співпраця з громадою
8)Електронне врядування та розвиток інформаційних технологій
9)Належне врядування та якість життя мешканців

За підсумками Форуму буде сформовано резолюцію, яку учасники скерують центральних органів законодавчої та виконавчої влади України.

Схожий запис

1 коментар

  1. мав би бажаня взяти участь у форумі а при можливості отримати матеріали семінару

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *