11102605_881793065201743_1695491826402359882_n26 березня 2015 року у приміщенні Львівської обласної ради відбулося IV-е засідання Загальних Зборів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна». Під час засідання було прийняте звернення до Кабінету Міністрів України щодо необхідності розробки та затвердження Державної програми сталого розвитку Українських Карпат, яка в перспективі могла б чітко сформулювати напрямки подальшого розвитку Карпатського регіону, його значення в Стратегії розвитку України та шляхи оптимального використання ресурсів Українських Карпат, зокрема культурно-історичного потенціалу та, відповідно, розвитку туристичного сектору.
Також під час засідання було прийняте звернення до Народних Депутатів України щодо створення Карпатської групи у Верховній Раді України, яка б змогла сприяти втіленню ідей та завдань, передбачених Державною Програмою сталого розвитку Українських Карпат та інших програм, дотичних до розвитку Карпатського регіону.
У ході засідання членами Асоціації було обговорено перспективи участі Карпатського Єврорегіону у реалізації Програм транскордонного співробітництва Європейського Союзу у 2015-2020 роках.
Ще однією подією IV-го засідання Загальних Зборів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» було обрання голови Правління Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», яким став Петро Колодій (голова Львівської обласної ради). Заступником голови Правління Асоціації було обрано Назарія Іваніва – голови Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області.
Під час Засідання було розглянуто звіт про проведену роботу Асоціацією у 2014 році та затверджено Стратегію розвитку Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» на 2015-2017 роки, яка передбачає роботу в наступних напрямках:
– сприяння органам місцевого самоврядування, місцевим органам виконавчої влади та громадам у налагодженні та веденні транскордонної і міжрегіональної співпраці,
– формування та утвердження нових підходів щодо місцевого і регіонального розвитку у рамках Карпатського Єврорегіону,
– формування мережевих зв’язків та процедур взаємодії у рамках Карпатського Єврорегіону,
– популяризація культурного, історичного, туристичного та природного потенціалу української частини Карпатського Єврорегіону.
Учасниками IV-го засідання Загальних Зборів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» були 38 представників органів місцевого самоврядування та їх об’єднань Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *