1941367_813595192048954_4928048295472854446_o15 офісних крісел, 15 столів та 2 шафи – таку спонсорську допомогу отримала Турківщина від найбільшої української ІТ компанії SoftServe.
У пошуках вживаних меблів для облаштування 4-ох медичних закладів Турківщини, оновлюваних в рамках мікропроектів УФСІ, актив громад разом із консультантом із соціальних питань Львівського РП УФСІ звернулись до директора ТзОВ „СофтСерв” п. Стогнія Ю.Ф.
Прохання досить оперативно було розглянуте і поставлене до виконання (менеджеру компанії Ігорю Рудику – особлива подяка!).
Не підвела і Турківська клінічна центральна районна лікарня, зорганізувавши транспортування меблів зі Львова. Тож після завершення ремонту 4-ох медичних закладів: Амбулаторій у с. Верхнє, с. Ільник та у с. Боберка, а також ФАПу в с. Шандровець отримані у подарунок меблі додадуть до теплих та гарних приміщень зручності та комфорту її працівникам для забезпечення надання якісної медичної допомоги населенню. А це – 8 797 жителів 13 населених пунктів Турківщини!
Справді, для добрих справ завжди знаходяться і час, і люди, і можливості.
А до списку здобуття компанією SoftServe ДОВІРИ відомих світових компаній скромно долучається і мальовнича бойківська земля – із ВІРОЮ людей в ДОБРО і в ПЕРЕМОГУ!

 

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *