DSCN5484Сьогодні, за участі голови райдержадміністрації Олександра Лабецького та голови районної ради Володимира Лозюка в залі засідань районної ради відбулася нарада по оптимізації ліжкової мережі по закладах охорони здоров’я. У нараді взяли участь головний лікар Турківської КЦРЛ Михайло Макарик, медичні працівники лікувально-профілактичних закладів району. Обговорено питання оптимізації ліжкової мережі по медичних закладах району. В обговоренні взяли участь головний лікар Турківської КЦРЛ Михайло Макарик, заступник головного лікаря з економічних питань Лідія Копитчак, начальник відділу кадрів Ольга Писанчин, заступник з медичного обслуговування населення Іван Репій. Прийнято відповідні рішення, а саме:

– оптимізувати 30 ліжок по дільничних лікарнях селів Ясінка, Лімна, В.Висоцьке Турківського району;

– про переведення медичних працівників пенсійного віку на 0,5 ставки;

– медичні працівники району дали згоду на неоплачувану відпустку терміном на 14 днів.

Схожий запис

2 коментар

  1. А де оптимізація ліжкової мережі по Боринській лікарні???,та оптимізація видатків за рахунок центрацізації( працівники адміністративно-управлінського персоналу Боринської міської лікарні 10 шт.одиниць фонд оплати праці близько 20 тис.в місяць присутність на роботі 3 год.),а не відправлення людей у примусову відпустку за власний рахунок?? Це називається вовки ситі і вівці цілі,а не оптимізація

  2. А де оптимізація ліжкової мережі по Боринській лікарні,та оптимізація видатків за рахунок центрацізації ( адмінастривно-управлінський персонал Боринської лікарні 10 штатних одиниць фонд оплати праці в місяць близько 20 тис.грн.-присутність на роботі біля 3 год.),а не відправлення людей у примусову неоплачувану відпустку.Це називається вовки ситі івівці цілі,а не оптимізація!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *