OLYMPUS DIGITAL CAMERA29 квітня 2015 року під головуванням голови районної ради Володимира Лозюка, за участі координатора Львівського обласного підрозділу впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” Ірини Галайко відбулося засідання районного Форуму місцевого розвитку громад.
Участь у форумі, також взяли керівники відділів, управлінь, служб району та актив громад сіл Матків, Нижнє Гусне, Нижній Турів та смт Бориня- учасників ІІІ- фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III». Для роз’яснення важливих питань були запрошені начальник фінансового управління Турківської РДА – Володимир Юсипович та начальник Державної казначейської служби України у Турківському районі – Михайло Хорт.
Форум місцевого розвитку є добровільно організована структура при райдержадміністрації та районній раді, метою діяльності якої є сприяння реалізації проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду” та інших проектів громад, створенню умов для реалізації принципів сталого розвитку в районі та більш активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес структур до діалогу з органами місцевої влади, виробленню прозорих та ефективних механізмів планування на місцевому рівні та залучення громадян до управління.
В ході проведення Форуму місцевого розвитку Микола Лило доповів про реалізовані на Турківщині проекти в ІІ фазі та поінформував про стан впровадження у районі Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза». Далі відбулася презентація громадських організацій, які будуть впроваджувати проекти у Верхньогусненській, Матківській, Нижньотурівській та Боринській громадах. Представники громад, що були учасниками ІІ фази Проекту ознайомили присутніх про вже реалізовані проекти, а новачки із планами розвитку громад.
Під час засідання форуму обговорені питання:
– законодавчі аспекти, що стосуються створення громадських організацій;
– аспекти виділення бюджетних коштів на впровадження мікропроекту.
Після засідання форуму координатор Львівського обласного підрозділу впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Ірина Галайко повідомила про проведення для учасників проекту тренінгу у Львівській обласні раді 06 травня 2015 року.
„Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” – це всеукраїнський проект, який реалізовується на території України на кошти Європейського Союзу та Програми розвитку ООН з метою створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад, розробки та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив у всіх областях нашої країни.

Координатор проекту ПРООН та ЄС ” Місцевий розвиток,орієнтований на громаду -III” Микола ЛИЛО.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *