brFtZgzl4scМинулої неділі на турківському міському стадіоні “Карпати” відбувся матч першого туру чемпіонату Львівщини з футболу серед команд першої ліги. У ньому турківчани приймали ФК “Кохавинка” (смт.Гніздичів Жидачівського району). Першими на поле вийшли юнацькі склади команд, які показали цікаву та напружену гру з багатьма небезпечними моментами, гострими атаками та незарахованими голами. В підсумку – результативна нічия – 2:2 і перше здобуте очко (голи у “Карпат” забили Мар’ян Блистів та Богдан Яців).

А ось у поєдинку між основними складами для турківчан усе було набагато гірше. Уже із самого початку матчу, гра , як то кажуть, не пішла. Поодинокі небезпечні моменти біля воріт суперників карпатівцям реалізувати не вдавалося, натомість гравці “Кохавинки” своїх шансів не марнували. Фінальний свисток арбітра зафіксував сумний для нас результат – 1:5. Гол престижу у турківчан забив Володимир Сокирко.

Після поєдинку виконувач обов’язків тренера ФК «Карпати» Михайло Сокирко прокоментував матч так: «Перший тайм ми грали добре. Незважаючи на пропущений гол на 4-й хвилині матчу, наші хлопці показували хорошу гру, створювали небезпечні атаки. Але пропущений другий м’яч на початку другого тайму просто «розсипав» команду. Як результат – третій, четвертий, п’ятий… Причини такого перебігу – відсутність досвіду гри на такому рівні у більшості гравців команди, програний центр поля, невдала гра у захисті, грубі помилки голкіпера, який проводив свій перший матч за дорослу команду, погана фізична підготовка деяких гравців, недостатнє виконання установ тренера. Також на стан команди вплинула відсутність трьох гравців основи: основного голкіпера та двох польових гравців. Проте, – як зазначив Михайло Сокирко, – це не виправдання, ми вже працюємо над допущеними помилками і на матч у Борислав їдемо лише з настроєм на перемогу».

– Це була наша перша гра на рівні чемпіонату області за останні три роки. Перед нами не стоїть мета виграти чемпіонат, хоча дуже б цього хотілося. Але не так швидко, все поступово. Так, десь і молодий воротар не виправдав сподівань, покладених на нього, але не можна звинувачувати лише одного гравця у поразці, адже грала ціла команда і помилялися всі. Суперник чудово реалізував свої моменти, що нам, на жаль, не вдалося. Але не будемо опускати руки. Попереду ще багато матчів, у яких ми докладемо усіх зусиль, аби продемонструвати вболівальникам гарний футбол, -сказав після матчу захисник “Карпат” Михайло Федько.

Наступний свій матч турківські “Карпати” проведуть 26 квітня, у м. Борислав, де зіграють із місцевим “Нафтовиком”.

Минулої неділі також повинні були відбутися повторні чвертьфінальні матчі кубка району з футболу, присвяченого пам’яті Героїв Небесної Сотні. Однак, через несприятливі погодні умови, поєдинки вирішили перенести на 26 квітня. І лише команди “Дністер” (Вовче) та “Прогрес” (Н.Яблунька) вирішили не розтягувати інтригу ще на тиждень і все ж визначити між собою півфіналіста, незважаючи на погоду. Тож у Нижній Яблуньці матч все-таки відбувся, у якому господарі перемогли вовчан, з рахунком 3:2. Проте цього було недостатньо, аби “Прогрес” вийшов до півфіналу, оскільки за сумою двох матчів (попередній закінчився з рахунком 2:0 на користь команди з Вовчого), краща різниця забитих та пропущених м’ячів саме у футболістів “Дністра”. Тож ім’я першого півфіналіста уже відоме, а імена ще трьох стануть відомими уже завтра, після повторних чвертьфіналів.