1800345_1455671214732751_5688954200110657343_nЗавершилися традиційні туристичні змагання школярів «Левурда-2015», які цьогоріч проходили біля села Павлівка Чаплівської сільської ради. Шістнадцять команд із тринадцяти шкіл району змагалися за право бути найкращими у різних напрямках. Переможців визначено! З техніки пішого туризму призові місця зайняли команди Хирівської школи-інтернату, Чаплівської та Міженецької ЗСШ; зі спортивного орієнтування – команди Терлівської, Добромильської та Нижанковицької шкіл, у велотуризмі перемогли Терлівська і Скелівська школи та Хирівська школа-інтернат.
У конкурсній програмі, яка складалася із шести різних номінацій, найкращими були діти з Добромиля, Терла та Княжполя. Усі переможці отримали призи, які на церемонії закриття змагань вручив представник «Старосамбірщини-3000» та Старосамбірської «Самопомочі», директор фірми «Еко-Оптіма» Максим Козицький. Команда з Хирівського інтернату також отримала від М.Козицького подарунок – комплект футболок із логотипом фірми та гербом Хирова, в яких захищатиме честь Львівщини на Всеукраїнських змаганнях із пішого туризму.
Привітав дітей і голова Старосамбірської РДА Микола Цепенда. Приємною несподіванкою для юних туристів та організаторів був приїзд відомого науковця-історика професора Михайла Кріля, що родом із Добромиля, громадського діяча Олега Паски та телевізійників із 24-го каналу.
Голова оргкомітету Богдан Броневич відзначив, що цьогорічні змагання були добре організовані завдяки зусиллям керівництва райдержадміністрації, відділу освіти, компанії «Еко-Оптіма». Велику допомогу в упорядкуванні місця таборування школярів надали: сільський голова Чаплівської сільради Арсеній Тома, начальник Старосамбірського РЕМу Андрій Волощак, директор лісгоспу Юрій Мрочко та лісник Ігор Шугайло.
Головний суддя змагань Олександр Терлецький високо оцінив рівень підготовки школярів-учасників змагань і повідомив, що на переможців незабаром чекає цікава поїздка по «золотому кільцю» Львівської області.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *