1124 липня 2015 року у м. Львові в (спортивний комплекс “Електрон”) відбувся обласний фінал Кубку Львівської області з дворового футболу “Футбол у кожен двір”

 Метою заходу є популяризація масових занять фізичною культурою серед різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку шляхом залучення дітей та підлітків до занять з дворового футболу, популяризація футбол як виду спорту, пропаганда здорового способу життя, залучення всіх верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення рівня спортивної майстерності спортсменів, активізація розвитку масового спорту у Львівській області.

 Загальне керівництво здійснювалось через управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та Федерація футболу Львівщини. Безпосередньо організацію та проведення змагань забезпечує головна суддівська колегія – затверджена ЛОЦ ФЗН „Спорт для всіх” та ГО “Твій вибір життя”.

 Змагалися Всього у змаганнях приймало участь сім  кращих команд області (юнаки  віком 13-14 років). В результаті змагань команда Турківського району посіла третє місце, а переможцем змагань стала місцева команда з м.Львова.

admin ІгорБез категорії24 липня 2015 року у м. Львові в (спортивний комплекс “Електрон”) відбувся обласний фінал Кубку Львівської області з дворового футболу “Футбол у кожен двір”  Метою заходу є популяризація масових занять фізичною культурою серед різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку шляхом залучення дітей та підлітків до...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!