1Вже у першому кварталі 2016 року на Львівщині може запрацювати друга черга найпотужнішої на території Карпат вітроелектростанції «Старий Самбір-1».

Українська компанія-забудовник «Еко-Оптіма» домовилась з Європейським банком реконструкції та розвитку про фінансування будівництва другої черги вітрової електростанції (ВЕС) «Старий Самбір-1» встановленою потужністю 6,6 МВт, повідомляє ресурс Uaenergy.com.ua

У компанії зазначають, що в рамках проекту планується встановити 2 турбіни Vestas 112. Обсяг інвестицій цього разу складе 11 млн. євро.

Нагадаємо, що першу чергу ВЕС «Старий Самбір-1» було введено в експлуатацію в лютому цього року. Після завершення другої черги будівництва загальна потужність карпатської ВЕС становитиме 13,2 МВт.

Крім того, «Еко-Оптіма» також планує будівництво ще однієї ВЕС «Старий Самбір-2» потужністю 19,8 МВт.

Для довідки. ТОВ «Еко-Оптіма» займається розробкою та впровадженням відновлювальних екологічно чистих джерел енергії, створенням генеруючих потужностей з використанням енергії вітру, сонця, води, біомаси. Компанією введено в експлуатацію об’єкти сонячної енергетики, котельні на відходах деревини та завершено будівництво I-ї черги вітроелектростанції «Старий Самбір-1».

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *