03082015boryna123456Для ефективнішої боротьби з лісопорушеннями в ДП “Боринське лісове господарство” закупили та встановили в окремих лісових масивах, де найбільше дошкуляють крадії, спеціальні фотопастки, які фіксують лісопорушників й передають на мобільний телефон чи комп’ютер лісовій охороні.
Уже буквально через декілька днів після встановлення, лісівники пересвідчилися в їх ефективності. Так, 23 липня прилади зафіксували в урочищі Сянське Яблунського лісництва (18 квартал) два випадки протиправної діяльності. В одному випадку – житель с. В. Яблунька Іван Никандорович Бринько , 1983 р.н., разом із дочкою Вікторією о 7 год. 26 хв. вивозили з лісу підводою дрова, в іншому – житель хутора Тарнава Михайло Юрійович Юрчик разом із сином Дмитром також займалися незаконним промислом. Це правопорушення зафіксовано о 18 год. 31 хв. Матеріали по обох фактах про лісопорушення скеровано у правоохоронні органи.
Як бачимо, зараз на допомогу лісовій охороні прийшли сучасні технології і, хочеться вірити, що з їх допомогою значно вдасться скоротити незаконні вирубки лісу.

Василь КОВАЛЬЧИН,
провідний інженер охорони та захисту лісу
ДП «Боринське лісове господарство»

Схожий запис

1 коментар

  1. Сумно ….. Батько з дівчинкою віз дрова…буде покараний. А вагонами вивозять– все нормально????? БОЖЕ )))) МИ НЕ РАБИ— РАБИ НЕ МИ?????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *