s27491631В рамках Міжнародного Конгресу Бойків в селі Явора, Турківського району, Львівської області розпочався масштабний фестиваль БойкоFest. Захід триватиме до 10 серпня. Організатори запевняють, що це фестиваль в європейському розумінні для тих, хто хоче забути всі свої справи, роботу, будні, приїхати з дітьми та родиною й, що важливо, насичено й економно провести тиждень з легкістю та драйвом. На території фестивалю свої виступи вже розпочали майстри фаєр-шоу, діджеї та кобзар Тарас Силенко. Парк атракціонів та інші забави розбавлені мистецькою виставкою художників Львівщини та Закарпаття. Поки діти бавитимуться на різноманітних іграх, їхні батьки зможуть повноцінно відпочити єднанаючись з природою та музикою
Територія проведення БойкоFest – це природній амфітеатр, сцена розміщуватиметься в долині, тому звук рівномірно розходитиметься по горах, які її оточуюють.

Також на фестивалі діятиме тир «Вбий падлюку», де охочі зможуть поцілити у мішень із зображеннями сепаратистів. Для любителів екстриму в лісі діятиме круто-похила переправа. Частина коштів буде передана на потреби АТО. Також ви зможете поласувати традиційними бойківськими стравами та стати свідками масштабного вогняного шоу. Вхід на територію фестивалю безкоштовний.

Розпалюванням традиційної бойківської ватри, виступом хедлайнерів свята театром вогню і світла Dragonfly завершиться цьогорічний фестиваль БойкоFest.
Співорганізатори фестивалю МО «Бойківщина XXI століття», ГО «Закарпастька громада» та ГО «ЗО МГО «Сокіл» підготували для вас багато несподіванок та подарунків.

Схожий запис

1 коментар

  1. Цікаво чи будуть на Співочому полі службовці військомату з міліцією повістки вручати відвідувачам призовного віку з метою виконання плану по мобілізації?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *