IMAG0068_1391424260_613x345.57875_3_0За повідомленням представника Національного комітету спорту інвалідів України Мирослави Шперик, на базі Західного реабілітаційно–спортивного центру, що знаходиться на території Турківського району Львівщини, з 1 лютого 2014 року вводиться в дію канатно-крісельна дорога. До послуг любителів зимових видів спорту на високому якісному рівні підготовлено гірськолижний спуск. Лижники зможуть кататися на лижах у вихідні дні з 10 до 17 години. Вартість одного проїзду на крісельномупідйомнику становить 20 грн., абонемент на день 150 грн. Також бажаючі зможуть взяти на прокат лижі та спорядження.

Довідково: Центр знаходиться в с.Яворів Турківського району на висоті 800 –950 м. над рівнем моря, на відстані2 км від залізничної станції Сянки (найбільш високогірна станція в Україні). Поруч автомагістраль Львів – Самбір – Ужгород, відстань до райцентру Турка –25 км.

На даний час збудовано під’їзні дороги, лінії електроживлення, очисні споруди, систему водозабезпечення, 2 котеджі для проживання спортсменів, готельний комплекс, ангари для зберігання техніки, канатно-крісельну дорогу протяжністю 1950 метрів, два гірськолижні спуски, біатлонне стрільбище та лижні і біатлонні траси, які єдині в Україні мають сертифікат Всесвітньої федерації лижного спорту відповідності для проведення міжнародних змагань.

В перспективі має бути побудовано інфраструктуру для прийому спортсменів та туристів на 1000 ліжко-місць. Потужності центру будуть давати можливість проводити всеукраїнські і міжнародні змагання як для паралімпійців так і для звичайних спортсменів.

Будівництво Західного реабілітаційно – спортивного центру на території Турківського району розглядається як один із чинників дальшого розвитку туризму так і в цілому економіки району.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *