OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На виконання Указу Президента України від 06.04.2006 р. № 290 „Про заходи щодо фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів та підтримки паралімпійського і дефлімпійського руху в Україні”, відповідного доручення Прем’єр-міністра України від 18.04.2006 р. № 14246/1-06 та рішення Національної ради з питань фізичної культури і спорту під керівництвом Президента України Ющенка В.А. від 02.06.2006 р. № 1-1/586 на території Верхненської сільської ради Турківського району створено Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2006 року №30 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року №1228) Західний реабілітаційно-спортивний центр включено до Переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус баз олімпійської та параолімпійської підготовки.

Центр розташований на території села Верхнє Турківського району’, знаходиться на відстані 2 км від залізничної станції Сянки (найбільш високогірна станція в Україні) й, незважаючи на те, що продовжує розбудовуватися, є сьогодні унікальним реабілітаційно-спортивним об’єктом України та Східної Європи.

Ця база розглядається як один із перспективних об’єктів для реалізації стратегічного напрямку розвитку спортивної та туристичної інфраструктури області проекту «Олімпійська надія – 2022».

21 січня 2010р. відкрилася перша черга «Західного реабілітаційно-спортивного центру» Національного комітету спорту інвалідів України й проведено перші навчально-тренувальні збори з лижних перегонів та біатлону параолімпійської збірної команди України. База продовжує розбудовуватися, але вже сьогодні слугує як важливий об’єкт олімпійської та паралімпійської підготовки збірних команд України з зимових видів спорту.

 

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *