В приміщенні сільської ради села Розлуч згідно графіку відбувся звіт старшого дільничного інспектора Турківського РВ ГУМВС України у Львівській області майора міліції Копача Миколи Михайловича.

11923611_1696192557263243_6969013534568973880_n25.09.2015р.в приміщенні сільської ради села Розлуч згідно графіку відбувся звіт старшого дільничного інспектора Турківського РВ ГУМВС України у Львівській області майора міліції Копача Миколи Михайловича. На даному заході були присутні голова Турківської районної ради Лозюк Володимир Омельянович, керівник Народного дому, секретар Розлуцької сільської ради, заступник начальника ВДІМ ГУ МВС України в Львівській області підполковник міліції Попов Любомир Вікторович, заступник начальника – начальник МГБ Турківського РВ ГУ МВСУ у Львівській області підполковник міліції Нискогуз Анатолій Іванович, начальник сектору кадрового забезпечення майор міліції Сенюга Володимир Олексійович, заступник начальника сектору дільничних інспекторів міліції Турківського РВ ГУ МВС України майор міліції Дорош Ірина Степанівна.


Присутні вислухали роботу старшого дільничного інспектора міліції з розкриття злочинів та боротьбі з правопорушеннями, які мали місце на території села Розлуч в поточному році. Роботу старшого ДІМ визнано задовільною. Під час даної зустрічі було обговорено питання щодо дотримання власниками торгових закладів режиму роботи, продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Також в ході зустрічі було обговорено питання щодо взаємодії дільничного інспектора міліції з працівниками поштового відділення з метою недопущення вчинення відносно них злочинів та правопорушень. Присутнім було доведено новий підхід до роботи міліції в зв’язку з проведенням з 7 серпня на території Турківського району спільного пілотного проекту консультативної місії ЄС та головного управління міністерства внутрішніх справ. Доведено головну мету проекту – створення ефективної міліції відповідно до нових форм і методів роботи. Для втілення в життя даного проекту райвідділу було передано дві спеціалізованих автомобілів Renault Kangoo дя новоутворення підрозділу «Група швидкого реагування ». Працівниками райвідділу цілодобово забезпечується патрулювання території району і швидкі виїзди на виклики громадян. В цьому ж проекті активну участь приймає і їхній дільничний інспектор. Громадськість с. Розлуч висловила прохання до керівного складу Турківського РВ ГУМВС, щоб даний дільничний працював і надалі на їхніх теренах,так як він зарекомендував себе з позитивної сторони,як принциповий ,справедливий працівник .

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *