“Повернення до життя. Продовження”.

1528119855-1Продовжується проект фізкультурно-спортивної реабілітації воїнів АТО за програмою «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ» («BACK TO LIFE»). Мета таких таборів покращити фізичний та емоційний стан. Забути травмуючи події, які вони пережили під час антитерористичної операції на сході України та повернутися до соціально – громадського життя. В серпні та вересні місяцях пройшли два збори (з 18.08 по 29.08.2015 та з 16.09 по 27.09.2015). В програмі кожного збору заплановані походи, заняття в тренажерному залі та «Самопізнання», як психологічний компонент соціальної реабілітації воїнів АТО.

Маршрути походів проходять через дуже мальовничі місця, де багате різноманіття трав, ягід, чути спів птахів та стрекотання коників. Під час походу учасники збору мають можливість дізнатися історії та легенди місцевості. Заняття в тренажерному залі допомагають покращити фізичний стан, а також, воїни отримують кваліфіковані рекомендації від реабілітологів центру для подальшого розвитку та підтримання свого фізичного здоров’я дома.  Та кожен заїзд має свої відмінності в програмі. Зокрема, в серпні додатково проходили такі дисципліни як йога та туризм, у вересні спортивне орієнтування, скандинавська ходьба, туризм та древнє китайське мистецтво цигун. З кожної дисципліни хлопці беруть щось своє, особливе для себе: філософію, нові вміння та навички, настрій та емоції, а також поліпшення фізичного стану. Щовечора проходять різноманітні заходи, брейн ринги, зустрічі з цікавими люди, параолемпійскими спортсменами, ігри, конкурси, майстер класи. З майстер класів хлопціпривезуть додому не просто сувеніри для рідних та близьких, але і частинку спогадів. Згуртована і професійна робота колективу, в підсумку дає, великі позитивні результати. Дивлячись на параолемпійских спортсменів, людей з інвалідністю, які продовжують жити і добиваються великих успіхів в житті у хлопців змінюється світогляд, немає нічого не можливого, в незалежності від отриманих травм, життя триває, і все залежить лише від нас самих!

Хочеться висловити величезну подяку за підтримку та комфортні умови проживання керівництву Західного реабілітаційно-спортивного центру без якої ці табори не пройшли би так гарно. Велике дякую хочеться сказати всім тренерам, за великий внесок і професіоналізм у своїй сфер. Та велике дякую всім працівникам їдальні за смачну та різноманітну їжу.

 

Всі роз’їхалися з величезним багажем вражень і стали хорошими друзями. Приємно усвідомлювати, що в серцях хлопців залишився гарячий, наповнений позитивом і яскравими фарбами слід.

Клюйко Інна – організатор соціальної реабілітації в ЗРСЦ

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *