12244332_434015856787207_1101073637241840057_oУ Самборі на стадіоні імені Лева Броварського під час двох фінальних кубкових матчів збирали гроші для потреб учасників АТО 
У неділю, 15 листопада, на стадіоні імені Лева Броварського Самбора районна організація ФСТ «Колос» провела два фінальні матчі – за осінній «Кубок районної федерації футболу» та започаткувала розіграш «Суперкубка». Боролись за ці спортивні призи кращі сільські команди Бабини і Волі Баранівецької та Лук і Долобова. Перемогу з мінімальними рахунками святкували другі – «Промінь» та «Дністер».
Під час цих поєдинків з ініціативи мецената турніру осінній «Кубок федерації», уродженця с. Зарайське, а нині львівського підприємця Ярослава Міхняка – директора інженерно-технічної компанії «Каскад-Холдинг ЛТД» на стадіоні проводився збір коштів для потреб учасників АТО. Уболівальники розщедрились на 3971 гривню, а сам Ярослав Міхняк з власного гаманця витягнув тисячу гривень.


Розіграш першого «Суперкубка» райорганізація ФСТ «Колос» змогла провести завдяки підтримці голови місцевої організації партії «Самопоміч», яку очолює шанувальник спорту і футболу зокрема Юрій Бучко та компанії «Еко-Оптіма», що розгорнула свою виробничу діяльність на теренах Самбірщини.
Меценати, а також голова районної ради Віталій Кімак, головний колосівець Руслан Хомин нагородили команди-переможці та учасників фінальних матчів кубками, медалями, грамотами, а кращих гравців відзначили пам’ятними статуетками.
Цікаво, що у перерві між таймами обох матчів проводився спортивний конкурс серед уболівальників. Кращих меценати відзначили призами.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *