046_1024x818_1448874778_613x377.138671875_3_0_Відтепер у  Турківському районі оформити земельну ділянку можна за два візити до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

«У рамках експерименту на території трьох районів Львівської області запровадили новий механізм приватизації землі. Відтепер у Радехівському, Самбірському та Турківському районах оформити земельну ділянку можна за два візити до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)», – повідомили сьогодні, 30 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації , де також передали подробиці:

«Реалізація цього пілотного проекту дозволить скоротити термін розгляду, погодження та затвердження необхідних документів, без участі громадянина, до чотирьох місяців, а також здешевить вартість документального оформлення. Начальник Львівського обласного управління Держгеокадастру Андрій Кавецький розповів: «Ми запроваджуємо пілотний проект у трьох районах Львівщини. Наші фахівці розробили механізм спрощення процедури приватизації землі для громадян. Будемо вивчати на практиці його ефективність, недоліки».

Уся процедура має займати не більше чотирьох місяців. Оскільки необхідна законодавча база ще не сформована, то на етапі опрацювання механізму, у тестовому режимі, оформлення може тривати довше.

Відносини із ЦНАПами, які виступають агентами з надання послуги оформлення ділянки, регулюються меморандумом, укладеним з Львівським обласним управлінням Держгеокадастру. Впровадження пілотного проекту відбувається за ініціативи Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання доручення Прем’єр-міністра та в рамках кампанії з дерегуляції. Експеримент реалізується в районах Львівської, Дніпропетровської, Чернівецької та Київської областей».

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *