12341108_1709054889324679_8775576612641903736_n05.12.2015 року з робочим візитом Сколівщину відвідав Міністр аграрноі політики та продовольства в КМУ Павленко Олексій Михайлович та керівник Фракціі “Об’єднання”САМОПОМІЧ” у Верховній Раді Украіни Олег Романович Березюк. Зважаючи на численні звернення громадськості, щодо діяльності лісогосподарських підприємств у Сколівському районі , часте порушення ними чинного законодавства ,неефективність іхньоі діяльності ,Олексій Михайлович та Олег Романович вирішили наочно перевірити дані факти. Міністр ,після огляду декількох місць проведення рубок лісу ,був вражений безвідповідальністю і безгосподарністю лісівників. “ЦЕ ЗЛОЧИН ПРОТИ МАЙБУТНЬОГО ЛЮДСТВА!”- константував Олексій Михайлович.Він запевнив,що вжиє невідкладних заходів , щоб виправити ситуацію , також пообіцяв і в подальшому реагувати на сигнали громадськості ,з метою недопущення екологічноі катастрофи в Карпатах.. 


Дивлячись на метровоі глибини рови,по яких тягали ліс,а також величезні горби,що залишилися після “очищення” бульдозером зрубаних площ , Олег Романович з сумом зауважив, що “ЦЕ ШРАМИ НА ЗЕМЛІ , ЯКІ І ЗА ТИСЯЧУ РОКІВ НЕ ЗАГОЯТЬСЯ…”
Також сьогодні Олексій Михайлович та голова Львівськоі ОДА Олег Михайлович Сенютка провели виізну нараду з головою Сколівськоі рда Ігором Іллічем Свистуном , депутатом ЛОР Анатолієм Михайловичем Дейнекою , головою Сколівськоі районноі ради Миколою Стефановичем Романишин ,директорами лісгоспів , щодо будівництва автомобільноі дороги Славсько-Хащованя-Бержава , яка має з’єднати Львівську та Закарпатську області і дати серйозний поштовх в розвитку туризму та рекреаціі ,а також збільшити притік інвестицій..
Міністр підтримав ідею будівництва та запевнив , що буде допомагати в реалізаціі проекту на рівні Кабінету Міністрів Украіни.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *