43830d222d2f0ffac3d237f532397f2f_M-300x200ЗВЕРНЕННЯ

до Верховної Ради України та Президента України

щодо призначення повторних виборів Криворізького міського голови

15 листопада 2015 року відбулося повторне голосування з виборів Криворізького міського голови, яке, з огляду на масштаби допущених порушень, стало для України своєрідним «поверненням у минуле».

На жаль, демократичні перетворення в Україні після Революції Гідності, не торкнулися Кривого Рогу, у якому при владі залишилися прибічники Януковича зі старою звичкою фальсифікації виборів.   

Формальні результати повторного голосування були затверджені «ручною» Криворізькою міською виборчою комісією ще 16 листопада, і, незважаючи на наявність скарг про порушення виборчого процесу, оперативно проведено так звану інавгураційну сесію.

Така сфальсифікована перемогабуладосягнута шляхом                      100-відсоткового голосування на спецдільницях, а також аномальною явкою та високим результатом лише в одному з районів Кривого Рогу.

Післяоскарженнярезультатіввиборів кандидатом у мери від Криворізької міської організації політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» судом буловстановленопорушення та зобов’язанорайонні в містівиборчікомісіїрозглянутивідповідніскарги та провести перерахунок голосів.

Однак, як з’ясувалосяпіслязміни складу територіальнихвиборчихкомісій, такийперерахунок провести в легітимнийспосібнеможливо, оскількибюлетені та виборчадокументація не зберігалисяналежним чином та піддавалися  зовнішньому втручанню.

Ціфакти виявлені такожтимчасовоюслідчоюкомісією, створеною Верховною Радою України для перевіркиобставинпорушень на виборах у Кривому Розі. Проміжнийвисновокпідтверджує, що в Кривому Розібуло допущено суттєві порушення, що не дає змоги встановити результати реального волевиявлення виборців.

Криворізькаміськавиборчакомісія7 грудня 2015 року прийняларішення про неможливістьвиконативимогизаконодавства, зокрема здійснитиповторнийпідрахунокголосів, а тому звернулася до Верховної РадиУкраїни з проханням про призначенняповторнихвиборівКриворізькогоміськогоголови.

У зв’язку з вищевикладеним, звертаємося до Верховної Ради України та Президента України з проханням забезпечитиреалізацію виборчого права, гарантованогоКонституцієюУкраїни, шляхом призначенняповторнихвиборівКриворізькогоміськогоголови.

Прийнято

на I сесії Турківської районної ради

VIIскликання

10 грудня 2015 року

 

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *