1454989_955444211197384_3174786947860297015_nЗ нагоди підбиття підсумків роботи очільники Турківщини висловлюють щиру подяку Українському фонду соціальних інвестицій за тісну взаємодію та ефективну співпрацю впродовж 2013-2015 років.
В рамках участі Турківського району у проекті УФСІ «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який профінансовано Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW на сьогодні вже завершено ремонтно-будівельні роботи на 4 соціальних об’єктах.
За ці кошти створено покращені комфортні умови для навчання 376 дітей Турківської ЗОШ №1 та для виховання 137 дошкільнят у ДНЗ №1.

Приведення Амбулаторії с.Верхнє до рівня європейських стандартів дало можливість якісного обслуговування не тільки 2759 мешканців п’яти, віддалених від райцентру, населених пунктів. Дана Амбулаторія обслуговує базу олімпійської та паралімпійської підготовки інвалідів з вадами слуху і зору, ураженнями опорно-рухового апарату, наслідками дитячого церебрального паралічу, вадами розумового і фізичного розвитку з усіх куточків України.

Жителі села Шандровець отримали оновлений ФАП, який «переїхав» зі старого дерев’яного будинку у відремонтовані приміщення ценгляної будівлі. Це дало змогу як покращення так і розширення надання медичних послуг шляхом запрошення кваліфікованих спеціалістів із відповідним сучасним обладнанням проводити профілактично-просвітницьку роботу та медичний огляд понад тисячу (1142) жителів села Шандровець. У людей з’явилися додаткові можливості покращити своє здоров’я. Так, 21 грудня жителі села мали змогу провести діагностику зору, яку забезпечила виїзна бригада лікарів-офтальмологів з м. Луцьк.

Мешканці Турки отримали довгоочікувану воду, якої не було. Зараз громада шукає можливості подальшого продовження цього проекту.

Великі обсяги робіт виконані і на двох інших медичних об’єктах – лікарських амбулаторіях с.Ільник та с.Боберка. Завершення робіт планується у наступному 2016 році.
«Завдяки отриманим результатам від ефективної співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій у нас і в наших громад зявилася віра в небайдуже ставлення до наших проблем та потреб» – зазначає голова Турківської РДА Олександр Лабецький. «Змотивовані успіхами та озброєні новим досвідом ми активніше почали шукати та залучати кошти, використовувати власні ресурси. Так, помінявши в Турківській школі за сприянням УФСІ вікна, зовнішні двері та покрівлю над актовим та спортзалами, ми залучили бюджетні кошти в розмірі 1,5 млн. грн., за які накрили повністю всю школу. У ДНЗ №1 коштами району й міста проведено роботи по ремонту внутрішньої каналізації.
Тож висловлюємо велику подяку та велике бажання й надалі спільно з Українським фондом соціальних інвестицій ефективно працювати на благо громад шляхом розвитку громадських ініціатив та потенціалу, підвищення якості соціальних послуг».
ФАП с.Шандровець до, підчас та після ремонту

turkaБез категоріїЗ нагоди підбиття підсумків роботи очільники Турківщини висловлюють щиру подяку Українському фонду соціальних інвестицій за тісну взаємодію та ефективну співпрацю впродовж 2013-2015 років. В рамках участі Турківського району у проекті УФСІ «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який профінансовано Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW на сьогодні вже завершено...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!