???????????????????????????????Сьогодні, відбулося відкриття анестезіологічного  відділення  з ліжками для інтенсивної терапії та з застосуванням апарату штучна нирка  на базі Турківської комунальної центральної районної лікарні, на якому були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Юрій Підлісний, народний депутат України Андрій Лопушанський, депутат обласної ради Михайло Дзюдзь, голова райдержадміністрації Олександр Лабецький, голова районної ради Володимир Лозюк, працівники Турківської КЦРЛ.  

Михайло Макарик, головний лікар Турківської комунальної центральної районної лікарні  додав, “що у відділенні  працюватимуть кваліфіковані фахівці, які обслуговуватимуть хворих з нирковою недостатністю Турківського району. Відтепер їм не доведеться їздити на процедуру у Львівську обласну клінічну лікарню.  Люди будуть вдячні, що в нашій лікарні є таке відділення гемодіалізу”.

???????????????????????????????В районі зареєстровано  32 хворих з нирковою недостатністю, на даний час  8 хворих матимуть змогу лікуватися на місці.

Попри те, що кількість відділень збільшується, зростає, на жаль, і кількість хворих із нирковою недостатністю, які потребують штучного очищення організму.

У відділенні гемодіалізу у Турківській КЦРЛ поставили машини італійської  фірми .

«Відкриття відділення гемодіалізу в м.Турка дозволить наблизити медичну допомогу хворим з нирковою недостатністю жителям району, що значно покращить якість життя та сприятиме збільшенню його тривалості, – наголосив Олександр Лабецький.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *