1910482_750200658375267_3357954837950498701_nЛьвівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада нагородили нашого земляка Чорного Василя Васильовича дипломом за значні досягнення в галузі науки, які спирияють подальшому розвитку соціально-економічних перетворень у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі.

Зазначимо, Чорний В. В. працює на кафедрі іноземних мов для гуманітарних факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Як відомо, на Львівщині традиційно відзначають преміями кращих відомих і молодих вчених, наукові здобутки яких сприяють ефективному відтворенню, розвитку й використанню науково-технічного потенціалу області, виробництву та реалізації нових видів конкурентоздатної продукції й утверджують високий авторитет науковців в Україні та світі.

turkaБез категоріїЛьвівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада нагородили нашого земляка Чорного Василя Васильовича дипломом за значні досягнення в галузі науки, які спирияють подальшому розвитку соціально-економічних перетворень у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі. Зазначимо, Чорний В. В. працює на кафедрі іноземних мов для гуманітарних...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!