__1444038635_613x393.8627264061_3_0_1Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека запевнив у вівторок: «Для огляду громадськості будуть доступні усі плани та дозволи на здійснення рубок і плани лісовідновлювальних робіт».

Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека повідомив сьогодні, 5 січня:

«У державних лісогосподарських підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства впроваджують механізм громадського контролю. Громадськість отримає доступ до усіх заходів лісового та мисливського господарства, що дозволить забезпечити прозорість та відкритість роботи.

Відкритість стане одним із пріоритетних напрямків у діяльності державних лісогосподарських підприємств. Тому ми запрошуємо громадськість долучитись до контролю лісгоспів на усіх етапах їх роботи.

Зокрема, для огляду громадськості будуть доступні усі плани та дозволи на здійснення рубок, плани лісовідновлювальних робіт. Також повністю відкритою буде інформація щодо використання недеревних продуктів лісу, лісопорушення та браконьєрства.

Окрім цього, місцеві громади долучатимуть до обговорення усіх запланованих лісогосподарських заходів. Необхідну інформацію можна буде отримати на сайті обласного управління та лісгоспів. Календарні плани та погоджувальні документи також висвітлюватимуться на веб-ресурсах Львівського лісозахисного підприємства та Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації».

Це повідомлення передали сьогодні, 5 січня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації.

 

 

 

 

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *